Σημαντικα

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε.-Πήγασος Α.Ο. ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 19η 01/06-18:30-Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.-Δηλεσίου Α.Ε. ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε.-Πήγασος Α.Ο. ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ .
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ-Σκούρτων Α.Ε ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ . ΡΟΥΣΣΗΣ .
ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ.-Παρνασσός Α.Σ.Α. ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δεν έχει ορισθεί
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζούνιορ-Κ-10 2ος- 9η 28/05-09:30-Θεσπιών ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ-θήβα Α.Ο. Η ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζούνιορ-Κ-10 2ος- 4η 28/05-10:30-Θεσπιών θήβα Α.Ο. Η-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Εφήβων-Κ-16- 6η 29/05-11:00-Αλίαρτου Πελοπίδας 2004 ΑΣ-Παναλίαρτος Α.Π.Ο. ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαίδων-Κ-12 3ος- 8η 28/05-09:30-ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.-θήβα Α.Ο. Η ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Καπαρελίου Επαμεινώνδας Α.Ο.-Λεονταρίου Α.Σ. ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ-Σκούρτων Α.Ε ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ . ΡΟΥΣΣΗΣ .
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.-Δόξα Μουρικίου Α.Ο. ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Ελεώνα Ελεώνας Α.Ε.Σ.-Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ . ΠΑΠΠΑΣ .
ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 19η 01/06-18:30-Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΖΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ.-Παρνασσός Α.Σ.Α. ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Καπαρελίου Επαμεινώνδας Α.Ο.-Λεονταρίου Α.Σ. ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Ελεώνα Ελεώνας Α.Ε.Σ.-Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ . ΠΑΠΠΑΣ .
ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Εφήβων-Κ-16- 6η 29/05-11:00-Αλίαρτου Πελοπίδας 2004 ΑΣ-Παναλίαρτος Α.Π.Ο. ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.-Δόξα Μουρικίου Α.Ο. ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαίδων-Κ-12 3ος- 8η 28/05-09:30-ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.-θήβα Α.Ο. Η ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.-Δηλεσίου Α.Ε. ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 28/05-18:30-Άσκρης Άσκρης Α.Ο.-ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε.-Πήγασος Α.Ο. ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ .
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Ελεώνα Ελεώνας Α.Ε.Σ.-Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ . ΠΑΠΠΑΣ .
ΡΟΥΣΣΗΣ .
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ-Σκούρτων Α.Ε ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ . ΡΟΥΣΣΗΣ .
ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ.-Παρνασσός Α.Σ.Α. ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζούνιορ-Κ-10 2ος- 9η 28/05-09:30-Θεσπιών ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ-θήβα Α.Ο. Η ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζούνιορ-Κ-10 2ος- 4η 28/05-10:30-Θεσπιών θήβα Α.Ο. Η-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Καπαρελίου Επαμεινώνδας Α.Ο.-Λεονταρίου Α.Σ. ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 29/05-18:30-Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:00-Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.-Δόξα Μουρικίου Α.Ο. ΛΟΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 28/05-18:30-Άσκρης Άσκρης Α.Ο.-ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 22η 28/05-18:30-Άσκρης Άσκρης Α.Ο.-ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο- 19η 01/06-18:30-Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α.-Νεός ΠΑΟK Κυριακίου ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 29/05-18:30-Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.-Δηλεσίου Α.Ε. ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ