Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Ημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ Σ
Πρόγραμμα
Ομάδες
''ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ'' ΤΕΛΙ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Ημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ Σ
Πρόγραμμα
Ομάδες
''ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ'' ΤΕΛΙ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Προπαίδων (2ος Όμιλος Κουτριάρης )
- Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων 1ος όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων 2ος όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων Β' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων Γ' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - Β' ΦΑΣΗ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Προπαίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 2ος Όμιλος (
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 1ος Όμιλος Κουτριά
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 2ος Όμιλος Κουτριά
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - 2 'Ομιλος Κ14
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 4ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 5ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Κ-12 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-K-12 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Κ-12 3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 3ος
Αθλητική Πολιτεία
Δηλεσίου Α.Ε.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
Ιόλαος ΑΓΣ
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Οινοφύτων ΠΑΣ
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
Αθλητική Πολιτεία
0-1
Δηλεσίου Α.Ε.
2-3
0-6
3-2
1-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
4-2
0-4
7-0
6-0
2-1
Ιόλαος ΑΓΣ
8-0
0-0
14-0
2-1
6-0
5-0
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
3-9
0-3
0-10
Οινοφύτων ΠΑΣ
3-2
1-1
0-2
0-4
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
9-2
2-0
1-1
5-2