Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Ομάδες
Παίδων (1ος Όμιλος)
- Ομάδες
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Παίδων 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Παίδων 2ος όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Παίδων Β' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Παίδων Γ' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Παίδων - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Παίδων - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Παίδων - Β΄ ΦΑΣΗ
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Παίδων - Γ' ΦΑΣΗ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Παίδων - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Παίδων - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - 1ος Όμιλος(Θεοδώρου Ν
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Παίδων - 2ος Όμιλος (Θεοδώρου
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων - 1ΌΜΙΛΟΣ Κ-16
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Παίδων - 2 ΌΜΙΛΟΣ Κ-16
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Παίδων - K-14 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Παίδων - Κ-14 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Παίδων - K-14 3ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Παίδων-Κ14 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Παίδων-Κ14 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Παίδων-1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Παίδων-2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Παίδων-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Παίδων-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Παίδων-Κ14 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Παίδων-Κ14 1ος
Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΕΔΡΑ
1
Αθλητική Πολιτεία
Ένωσης
2
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Ένωσης
3
Ορχομενού Α.Ε.
Ορχομενού
4
Παμβαγιακός Α.Σ.
Βαγίων
5
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Αλίαρτου