Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Πρόγραμμα
Κύπελλο
- Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Κύπελλο
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Προκριματική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Προκριματική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Φάση των 16
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Χωρίς Φάσεις
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Κύπελλο-Τελικός Super Cup
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-Φάση Ομίλων
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-2 Φάση Ομίλων
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-Χωρίς Φάσεις
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο- 4η ΦΑΣΗ
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Κύπελλο-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο-ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο-Τελικός Super Cup
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο-Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο-Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Κύπελλο- 5η Φάση '' ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ ''
1ος Γύρος
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
δεν έχει ορισθεί
-
-
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
4-1
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Πλαταιών Α.Ο.
3-2
Ιόλαος ΑΓΣ
δεν έχει ορισθεί
-
-
Άσκρης Α.Ο.
0-1
Χωστίων Α.Σ.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Μελισσοχώρι
5-4
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Πήγασος Α.Ο.
2-3
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
0-2
Πανγεωργικός Α.Ε.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
2-1
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Δηλεσίου Α.Ε.
4-2
Επαμεινώνδας Α.Ο.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
2-4
Παρνασσός Α.Σ.Α.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Οινοφύτων ΠΑΣ
6-5
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
δεν έχει ορισθεί
-
-
Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.
3-1
Σκούρτων Α.Ε
2ος Γύρος
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Νεοχωρακίου
29/09
12:00
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
0-4
Μελισσοχώρι
Οινοφύτων
29/09
12:00
Δηλεσίου Α.Ε.
6-0
Πλαταιών Α.Ο.
Σχηματαρίου
29/09
12:00
Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.
4-1
Οινοφύτων ΠΑΣ
Αράχωβας
29/09
12:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-2
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Αγ. Γεωργίου
29/09
12:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
0-1
Χωστίων Α.Σ.
3ος Γύρος
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Βαγίων
26/10
12:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
4-1
Ορχομενού Α.Ε.
Αράχωβας
26/10
12:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
0-4
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
Άσκρης
26/10
12:00
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
1-0
Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.
Κυριακίου
26/10
12:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
0-2
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα
Θεσπιών
26/10
12:00
Λεονταρίου Α.Σ.
1-2
Κόκκινου Π.Α.Ο.
Υψηλάντη
26/10
12:00
Υψηλάντης Α.Ο.
3-4
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
Άρματος
26/10
12:00
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
0-5
θήβα Α.Ο. Η
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
27/10
13:00
Χωστίων Α.Σ.
1-4
Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Καπαρελίου
30/10
13:00
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
2-0
Ελλοπιακός Α.Ο.
Θήβας
06/11
14:00
Ύπατου Α.Ο.
4-0
Δηλεσίου Α.Ε.
4ος Γύρος
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Αγίου Θωμά
21/12
12:00
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
1-2
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Θήβας
21/12
12:00
θήβα Α.Ο. Η
2-1
Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Άσκρης
21/12
12:00
Μαυροματίου Α.Ο.
1-2
Κόκκινου Π.Α.Ο.
Αλίαρτου
22/12
13:00
Ύπατου Α.Ο.
2-0
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα
5ος Γύρος
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Κόκκινου
11/03
14:30
Κόκκινου Π.Α.Ο.
2-1
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.