Σημαντικα

Τζούνιορ (1ος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 14/01 10:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 15/01 09:30 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 8-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 15/01 11:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 21/01 11:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-10 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 22/01 12:00 Ελλοπιακός Α.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 22/01 17:45 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 5-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές