Σημαντικα

Τζούνιορ (Κ10 1ος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 31/12 23:59 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 26/03 10:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 3-4 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 27/03 10:30 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 31/12 23:59 Κόκκινου Π.Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 5χ5 31/12 23:59 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 03/04 10:00 Μαυροματίου Α.Ο. 5-6 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 10/04 10:00 Μαυροματίου Α.Ο. 4-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 10/04 10:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 10/04 11:15 Ελλοπιακός Α.Ο. 3-3 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 16/04 09:45 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7-3 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 16/04 10:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-5 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 16/04 10:45 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-6 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 07/05 10:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 7-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 08/05 10:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 6-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 08/05 10:30 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 14/05 10:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5-4 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 14/05 10:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-4 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 14/05 12:30 Μαυροματίου Α.Ο. 3-5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 21/05 10:00 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-4 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 22/05 10:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-5 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 22/05 11:15 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-6 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές