Σημαντικα

Προπαίδων (Κ12 3ος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 03/12 11:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 03/12 11:30 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 2-4 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 10/12 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 7-2 ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 31/12 23:59 ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 10/12 10:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-5 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 20/01 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 4-2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 1-2 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 27/01 12:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-6 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 10/02 12:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 9-4 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 11/02 11:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 9-3 ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 17/02 10:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 17/02 11:30 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 10-6 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 18/02 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 1-4 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 24/02 11:30 Μαυροματίου Α.Ο. 7-5 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 24/02 12:30 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 3-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 25/02 10:30 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 16-8 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 02/03 10:30 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 7-2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 02/03 11:30 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 4-2 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 09/03 10:30 Μαυροματίου Α.Ο. 3-4 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 16/03 10:00 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 5-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 23/03 10:30 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 7-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 23/03 10:30 Μαυροματίου Α.Ο. 2-4 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 30/03 10:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 30/03 11:15 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 10-4 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 30/03 12:30 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 2-2 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Ολύμπικο 7χ7 30/03 12:30 ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 7-6 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 06/04 10:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ 07/04 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 6-6 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Μπόκα 7Χ7 13/04 11:30 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 10-5 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 14/04 10:00 ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 1-6 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 - Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΠΟ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2 - Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κόκκινου Π.Α.Ο. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ 2 διαιτητές