Σημαντικα

Παίδων (Κ14 1ος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 18/11 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 18/11 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 6-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 18/11 12:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 7-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 25/11 11:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-3 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 26/11 09:30 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 26/11 10:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 26/11 11:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 8-1 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 03/12 10:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-8 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 17/12 10:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-1 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 17/12 10:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-9 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/01 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/01 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 9-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 14/01 10:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 20/01 11:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 20/01 11:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3-3 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 21/01 10:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-4 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 09/03 10:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-7 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 28/01 10:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-9 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 28/01 11:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 0-6 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 10/02 10:00 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-5 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 03/12 11:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 7-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/02 13:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 17/02 10:30 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 2-2 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 18/02 10:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 24/02 10:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-7 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 24/02 11:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-5 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 02/03 11:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0-8 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 03/03 10:30 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 10/03 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 0-7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 23/03 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-0 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 23/03 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 3-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 24/03 10:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 8-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 16/03 11:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 30/03 10:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-8 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 30/03 11:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-1 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 30/03 12:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-8 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/04 10:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-7 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 06/04 12:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 07/04 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 2-4 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/04 10:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-2 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 14/04 10:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2-0 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 14/04 11:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 8-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 διαιτητές