Σημαντικα

Εφήβων (1η) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 31/12 23:59 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 08/01 10:30 Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 14/01 11:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 31/12 23:59 θήβα Α.Ο. Η - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 22/01 10:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 22/01 12:00 Ύπατου Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - θήβα Α.Ο. Η - Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 28/01 10:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0-2 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 29/01 10:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ύπατου Α.Ο. - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - θήβα Α.Ο. Η διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ύπατου Α.Ο. - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - θήβα Α.Ο. Η - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ύπατου Α.Ο. - θήβα Α.Ο. Η διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - θήβα Α.Ο. Η - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - θήβα Α.Ο. Η - Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ύπατου Α.Ο. - Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ διαιτητές