Σημαντικα

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 07/10 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 07/10 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 07/10 13:00 Πήγασος Α.Ο. 0-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 07/10 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-4 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 07/10 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 07/10 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 14/10 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 14/10 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 4-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 14/10 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-1 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 14/10 13:00 Κάστρου Α.Ο. 2-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 14/10 13:00 Άσκρης Α.Ο. 1-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 14/10 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 2-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 21/10 12:00 Χωστίων Α.Σ. 1-4 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 21/10 12:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 0-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 21/10 12:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 21/10 12:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 21/10 12:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-6 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 21/10 12:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 04/11 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 04/11 13:00 Κάστρου Α.Ο. 2-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/11 13:00 Άσκρης Α.Ο. 3-5 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 04/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 2-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 04/11 13:00 Πήγασος Α.Ο. 0-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 04/11 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/11 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 11/11 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 7-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 11/11 13:00 Χωστίων Α.Σ. 0-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 11/11 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 11/11 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 8-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 11/11 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 18/11 13:00 Άσκρης Α.Ο. 3-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 18/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 18/11 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 18/11 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 22/12 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 0-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 30/12 13:00 Πήγασος Α.Ο. 3-5 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 25/11 13:00 Άσκρης Α.Ο. 2-5 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 25/11 13:00 Κάστρου Α.Ο. 1-4 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 25/11 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 4-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 25/11 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 5-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 25/11 13:00 Χωστίων Α.Σ. 1-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 25/11 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 02/12 13:00 Πήγασος Α.Ο. 0-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 02/12 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 02/12 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 02/12 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 02/12 13:00 Χωστίων Α.Σ. 0-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 02/12 14:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3-2 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 09/12 13:00 Πήγασος Α.Ο. 4-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 09/12 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 5-3 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 09/12 13:00 Άσκρης Α.Ο. 0-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 09/12 13:00 Κάστρου Α.Ο. 1-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 09/12 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 09/12 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 0-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 16/12 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 16/12 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 16/12 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 16/12 13:00 Χωστίων Α.Σ. 2-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 16/12 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 4-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 16/12 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 12/01 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/01 12:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-7 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 13/01 12:30 Πήγασος Α.Ο. 3-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 13/01 12:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 13/01 12:30 Άσκρης Α.Ο. 3-4 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 13/01 12:30 Κάστρου Α.Ο. 0-5 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 20/01 10:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 6-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 20/01 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 20/01 13:00 Χωστίων Α.Σ. 1-4 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 20/01 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 20/01 13:00 Κάστρου Α.Ο. 2-8 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 20/01 13:00 Άσκρης Α.Ο. 0-6 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 03/02 12:30 Χωστίων Α.Σ. 2-5 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 03/02 12:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 0-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 03/02 12:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/02 12:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 03/02 12:30 Πήγασος Α.Ο. 1-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 03/02 12:30 Λεονταρίου Α.Σ. 2-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάστρο 09/02 13:00 Κάστρου Α.Ο. 0-6 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 10/02 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 7-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 10/02 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 10/02 13:00 Άσκρης Α.Ο. 2-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 10/02 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 8-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 10/02 13:00 Πήγασος Α.Ο. 0-4 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 17/02 12:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 17/02 12:30 Χωστίων Α.Σ. 4-2 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 17/02 12:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 7-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 17/02 12:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 17/02 12:30 Λεονταρίου Α.Σ. 7-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 09/03 14:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάστρο 03/03 12:00 Κάστρου Α.Ο. 1-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 03/03 12:00 Άσκρης Α.Ο. 2-6 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 03/03 12:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/03 12:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 03/03 12:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 09/03 13:30 Πήγασος Α.Ο. 1-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάστρο 17/03 13:30 Κάστρου Α.Ο. 2-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 17/03 13:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 17/03 13:30 Παμβαγιακός Α.Σ. 6-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 17/03 13:30 Χωστίων Α.Σ. 3-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 17/03 13:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 17/03 13:30 Λεονταρίου Α.Σ. 1-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 24/03 13:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 7-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 24/03 13:30 Πήγασος Α.Ο. 3-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 24/03 13:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 24/03 13:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-3 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 24/03 13:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 24/03 13:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/04 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 07/04 14:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/04 14:00 Άσκρης Α.Ο. 4-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 07/04 14:00 Κάστρου Α.Ο. 0-5 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 07/04 14:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 07/04 14:00 Λεονταρίου Α.Σ. 6-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 14/04 12:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 14/04 12:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-4 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 14/04 12:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 14/04 12:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 14/04 12:30 Χωστίων Α.Σ. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 14/04 12:30 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-6 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 21/04 11:30 Λεονταρίου Α.Σ. 2-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 21/04 14:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-5 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 21/04 14:00 Πήγασος Α.Ο. 1-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 21/04 14:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 21/04 14:00 Άσκρης Α.Ο. 5-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 21/04 14:00 Κάστρου Α.Ο. 1-7 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 04/05 14:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 05/05 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 3-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 05/05 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 3-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 05/05 13:00 Χωστίων Α.Σ. 0-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 05/05 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 11/05 14:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-4 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές