Σημαντικα

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 01/10 12:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 01/10 12:30 Πήγασος Α.Ο. 4-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 01/10 12:30 Υψηλάντης Α.Ο. 7-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 01/10 12:30 Άσκρης Α.Ο. 0-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 01/10 12:30 Ορχομενού Α.Ε. 7-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 07/10 14:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 08/10 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 08/10 13:00 Παύλου Α.Ο. 4-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 08/10 13:00 Κάστρου Α.Ο. 3-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 08/10 13:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
Υψηλάντης Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 14/10 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 15/10 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 5-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 15/10 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 5-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 15/10 13:00 Άσκρης Α.Ο. 0-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 22/10 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-3 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 04/11 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 05/11 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 05/11 13:00 Κάστρου Α.Ο. 2-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 05/11 13:00 Πήγασος Α.Ο. 2-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 05/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/11 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 12/11 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 12/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 12/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 12/11 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
Παύλου Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 18/11 13:00 Πήγασος Α.Ο. 1-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 19/11 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 19/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 19/11 13:00 Άσκρης Α.Ο. 1-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 19/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
Κάστρου Α.Ο.- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 25/11 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 7-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 26/11 13:00 Κάστρου Α.Ο. 1-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 26/11 13:00 Παύλου Α.Ο. 0-9 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 26/11 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 26/11 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Πήγασος Α.Ο.- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 02/12 14:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 03/12 13:00 Πήγασος Α.Ο. 3-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 03/12 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 4-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 03/12 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/12 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
Άσκρης Α.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 09/12 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 10/12 13:00 Πήγασος Α.Ο. 0-5 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 10/12 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 10/12 13:00 Κάστρου Α.Ο. 0-5 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 10/12 13:00 Παύλου Α.Ο. 2-6 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παύλου 17/12 13:00 Παύλου Α.Ο. 2-6 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 17/12 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 17/12 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 17/12 13:00 Άσκρης Α.Ο. 0-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 17/12 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 2-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/01 13:00 Άσκρης Α.Ο. 0-5 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 07/01 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 07/01 13:00 Πήγασος Α.Ο. 2-4 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 07/01 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 07/01 13:00 Κάστρου Α.Ο. 3-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 13/01 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 14/01 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 14/01 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 14/01 13:00 Παύλου Α.Ο. 4-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 14/01 13:00 Κάστρου Α.Ο. 1-5 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 21/01 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 21/01 13:00 Πήγασος Α.Ο. 3-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 21/01 13:00 Άσκρης Α.Ο. 2-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 21/01 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 21/01 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Υψηλάντης Α.Ο.- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 27/01 13:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 28/01 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-8 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 28/01 13:00 Κάστρου Α.Ο. 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 28/01 13:00 Πήγασος Α.Ο. 2-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Παύλου 17/02 13:30 Παύλου Α.Ο. 0-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παύλου 04/02 12:00 Παύλου Α.Ο. 3-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 04/02 12:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-1 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 04/02 12:00 Ορχομενού Α.Ε. 8-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/02 12:00 Άσκρης Α.Ο. 1-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 04/02 12:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 0-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάστρο 11/02 13:00 Κάστρου Α.Ο. 3-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/02 13:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 11/02 13:00 Πήγασος Α.Ο. 1-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 11/02 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 25/02 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 25/02 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-2 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 25/02 13:00 Παύλου Α.Ο. 2-4 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 25/02 13:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 25/02 13:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
Κάστρου Α.Ο.- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 03/03 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 8-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 04/03 12:30 Ορχομενού Α.Ε. 4-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/03 12:30 Άσκρης Α.Ο. 1-4 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 04/03 12:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 2-4 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/03 13:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 11/03 13:30 Κάστρου Α.Ο. 0-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 11/03 13:30 Παύλου Α.Ο. 0-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 11/03 13:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 11/03 14:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Άσκρης Α.Ο.- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 18/03 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 7-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 18/03 13:30 Άσκρης Α.Ο. 4-4 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 18/03 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 2-0 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 18/03 13:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 8-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 18/03 13:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 15/04 14:00 Υψηλάντης Α.Ο. 6-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 15/04 14:00 Πήγασος Α.Ο. 1-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 15/04 14:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κάστρο 15/04 14:00 Κάστρου Α.Ο. 2-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 15/04 14:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 6-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 21/04 14:30 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 22/04 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 4-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 22/04 14:30 Παύλου Α.Ο. 1-3 Κάστρου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 22/04 14:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 6-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 22/04 14:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου- ρεπό