Σημαντικα

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 1-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 0-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 0-6 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 3-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 0-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 3-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 5-0 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-7 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 0-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 1-3 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-3 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 2-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 1-0 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 1-3 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 1-4 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 4-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 2-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 2-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 0-3 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 1-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 3-2 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 1-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 3-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 1-4 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 2-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 1-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 1-4 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 2-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 3-4 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 4-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 2-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 2-4 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-4 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 0-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-2 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 4-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 1-6 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 5-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 0-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 0-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 0-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-3 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 5-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 4-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 1-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 0-4 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 5-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 0-2 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 1-4 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-4 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 8-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 3-2 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 1-4 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 1-3 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 3-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 2-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 2-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 1-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 3-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 0-3 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 4-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 3-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 4-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 2-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 7-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 1-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 5-0 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 1-3 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 6-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 0-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-3 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 2-4 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 0-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 5-0 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 4-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3-2 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-2 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. 7-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 1-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 2-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 0-3 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-3 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Δερβενοχωρίων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. 2-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. 4-2 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελλοπιακός Α.Ο. 3-5 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 4-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. 4-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 5-4 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δερβενοχωρίων Α.Ε 2-6 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μαυροματίου Α.Ο. 3-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές