Σημαντικα

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος 15-16) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 03/10 13:00 Ύπατου Α.Ο. 2-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 04/10 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 04/10 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 04/10 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 10/10 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-2 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 11/10 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 5-2 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 11/10 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 1-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 11/10 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 5-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 17/10 12:00 Ύπατου Α.Ο. 3-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 18/10 12:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 18/10 12:30 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 18/10 12:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-4 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 24/10 12:00 Ύπατου Α.Ο. 3-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 25/10 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 3-1 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 25/10 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 4-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 25/10 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 0-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 08/11 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 08/11 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 0-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 08/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-3 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 08/11 13:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-4 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 08/11 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
Δερβενοχωρίων Α.Ε- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 14/11 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 14/11 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-0 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 14/11 13:00 Ύπατου Α.Ο. 6-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 15/11 13:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 21/11 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 21/11 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 0-6 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 22/11 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 1-3 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 22/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 28/11 13:00 Ύπατου Α.Ο. 1-0 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 29/11 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 29/11 13:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-0 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 29/11 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 05/12 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 06/12 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 3-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 06/12 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 06/12 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 1-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 12/12 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 5-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 12/12 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 13/12 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 13/12 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 3-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 19/12 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-1 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 19/12 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 20/12 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 20/12 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 09/01 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 1-3 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 10/01 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 10/01 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 10/01 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 3-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 16/01 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-5 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 16/01 13:00 Ύπατου Α.Ο. 2-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 17/01 13:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 17/01 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 30/01 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-2 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 31/01 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 0-1 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 31/01 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 31/01 13:00 Ηρακλής Α.Ο. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 06/02 12:45 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-3 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 06/02 12:45 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-3 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 07/02 13:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-3 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 07/02 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 4-3 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 13/02 13:00 Ύπατου Α.Ο. 4-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 13/02 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 5-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 13/02 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-1 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 14/02 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 20/02 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
Δερβενοχωρίων Α.Ε- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 27/02 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 27/02 13:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-7 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 28/02 13:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 1-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 28/02 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-4 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 05/03 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 05/03 13:30 Ύπατου Α.Ο. 2-0 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 06/03 13:30 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 2-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 06/03 13:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-4 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 19/03 13:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 6-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 19/03 13:30 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 19/03 13:30 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0-0 Ύπατου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 20/03 13:30 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 0-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 27/03 14:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 27/03 14:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 27/03 14:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-5 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 27/03 14:00 Ηρακλής Α.Ο. 4-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 02/04 14:00 Ύπατου Α.Ο. 3-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 02/04 14:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 02/04 14:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-2 Πελοπίδας 2004 ΑΣ διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 03/04 13:30 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 5-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 09/04 14:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ύπατου 10/04 14:00 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 2-0 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 10/04 14:00 Ηρακλής Α.Ο. 5-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 10/04 14:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές