Σημαντικα

Β' κατηγορία (2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 31/12 23:59 Μελισσοχώρι 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 14/10 16:00 Πλαταιών Α.Ο. 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 14/10 16:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 14/10 16:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-0 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 15/10 16:00 Θεσπιακός Α.Ο. 2-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 15/10 16:00 Δηλεσίου Α.Ε. 2-6 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 21/10 16:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 21/10 16:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-4 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 22/10 16:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 4-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 22/10 16:00 Άσκρης Α.Ο. 2-2 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 22/10 16:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-3 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 04/11 15:00 Πλαταιών Α.Ο. 2-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 05/11 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 1-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 05/11 15:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 13/01 15:00 Μελισσοχώρι 4-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 17/03 16:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 31/12 23:59 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 11/11 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-3 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 11/11 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 12/11 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 12/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 20/03 17:00 Δηλεσίου Α.Ε. 2-4 Μελισσοχώρι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 18/11 15:00 Πλαταιών Α.Ο. 1-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 19/11 15:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-3 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 13/12 15:30 Λεονταρίου Α.Σ. 3-3 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 16/03 17:30 Μελισσοχώρι 3-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 20/03 17:00 Άσκρης Α.Ο. 4-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 25/11 15:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 25/11 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 1-0 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 26/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 27/03 17:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 1-5 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 27/03 17:30 Μελισσοχώρι 2-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 31/12 23:59 Πλαταιών Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 02/12 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 2-4 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 03/12 15:00 Άσκρης Α.Ο. 3-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 03/12 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 03/04 18:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 03/04 18:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-4 Μελισσοχώρι διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 07/01 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 16/03 16:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 16/03 17:30 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-4 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 10/04 18:00 Θεσπιακός Α.Ο. 2-3 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 10/04 18:00 Μελισσοχώρι 3-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 13/01 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-0 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 14/01 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-4 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 14/01 15:00 Πλαταιών Α.Ο. 3-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 10/04 18:00 Δηλεσίου Α.Ε. 3-6 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 17/04 18:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Μελισσοχώρι διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 20/01 15:00 Μελισσοχώρι 0-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 21/01 11:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 21/01 11:30 Λεονταρίου Α.Σ. 1-4 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 21/01 15:00 Άσκρης Α.Ο. 3-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 21/01 15:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Θεσπιακός Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 27/01 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-0 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 28/01 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-0 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 28/01 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-5 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 28/01 15:00 Δηλεσίου Α.Ε. 3-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 28/01 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 1-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 03/02 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-3 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 04/02 15:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 3-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 04/02 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-4 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/02 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 04/02 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 10/02 15:30 Θεσπιακός Α.Ο. 2-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 11/02 15:30 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 11/02 15:30 Πλαταιών Α.Ο. 5-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 11/02 15:30 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 11/02 15:30 Μελισσοχώρι 3-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 31/12 23:59 Λεονταρίου Α.Σ. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 17/02 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 17/02 15:30 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 18/02 14:30 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 0-1 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 18/02 15:30 Άσκρης Α.Ο. 3-1 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 18/02 15:30 Δηλεσίου Α.Ε. 0-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 24/02 15:30 Πλαταιών Α.Ο. 4-2 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 25/02 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 25/02 15:30 Λεονταρίου Α.Σ. 5-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 25/02 15:30 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 3-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 25/02 16:00 Μελισσοχώρι 3-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 02/03 15:30 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 1-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 02/03 15:30 Θεσπιακός Α.Ο. 0-0 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 03/03 13:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 03/03 15:30 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 03/03 16:00 Δηλεσίου Α.Ε. 0-1 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 09/03 15:30 Πλαταιών Α.Ο. 5-1 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 10/03 15:30 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 2-0 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 10/03 15:30 Λεονταρίου Α.Σ. 1-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 10/03 15:30 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 2-3 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 10/03 16:00 Άσκρης Α.Ο. 3-2 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 23/03 16:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-0 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 23/03 16:30 Μελισσοχώρι 6-1 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 24/03 16:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 24/03 16:00 Δηλεσίου Α.Ε. 3-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 24/03 16:30 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Άσκρης Α.Ο. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 30/03 15:30 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-2 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 30/03 17:30 Δηλεσίου Α.Ε. 2-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 31/03 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 31/03 16:00 Λεονταρίου Α.Σ. 3-3 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 31/03 17:30 Πλαταιών Α.Ο. 3-1 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ηρακλής Α.Ο. 0-3 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 06/04 17:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 07/04 16:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 07/04 17:00 Μελισσοχώρι 3-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/04 17:00 Άσκρης Α.Ο. 1-4 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 07/04 17:00 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. 0-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Δηλεσίου Α.Ε. 3-0 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 13/04 17:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 4-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 13/04 17:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-3 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 14/04 16:30 Θεσπιακός Α.Ο. 2-4 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 14/04 17:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1-3 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 14/04 17:00 Πλαταιών Α.Ο. 1-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 20/04 17:30 Λεονταρίου Α.Σ. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 20/04 17:30 ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 20/04 17:30 Πλαταιών Α.Ο. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 21/04 17:30 Άσκρης Α.Ο. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 21/04 17:30 Μελισσοχώρι - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές