Σημαντικα

Β' κατηγορία (1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 15/10 11:00 Ορχομενού Α.Ε. 3-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 15/10 11:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 4-4 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 15/10 11:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 15/10 16:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 15/10 16:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-2 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 15/10 16:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15/10 16:30 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-8 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 21/10 16:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 2-6 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 22/10 11:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 7-0 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 22/10 11:00 Υψηλάντης Α.Ο. 3-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 22/10 16:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 22/10 16:00 Χωστίων Α.Σ. 0-4 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 22/10 16:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 2-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31/12 23:59 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 04/11 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 05/11 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 1-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 05/11 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 05/11 15:00 Παύλου Α.Ο. 0-1 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 05/11 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 09/12 15:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 5-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 11/11 15:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 12/11 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 12/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 12/11 15:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-1 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 12/11 15:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1-2 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 12/11 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-0 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 31/12 23:59 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 19/11 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-4 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19/11 15:00 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-4 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Παύλου 19/11 15:00 Παύλου Α.Ο. 2-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 19/11 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 19/11 15:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 10/12 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 1-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 25/11 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 26/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 2-4 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26/11 15:00 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 26/11 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-1 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 26/11 15:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 26/11 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 02/12 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 03/12 11:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 03/12 15:00 Παύλου Α.Ο. 5-2 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 03/12 15:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 03/12 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 3-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 09/12 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ορχομενού Α.Ε. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 06/01 15:00 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 07/01 11:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 07/01 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 07/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 0-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 07/01 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-5 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 07/01 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-5 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 13/01 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 14/01 11:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 14/01 11:00 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 14/01 11:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 14/01 11:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-0 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 14/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 14/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-3 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 31/12 23:59 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 31/12 23:59 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 21/01 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 6-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 21/01 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 21/01 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 0-5 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21/01 15:00 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 21/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ορχομενού Α.Ε. 0-3 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 27/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-2 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 28/01 11:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 28/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 28/01 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 28/01 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 2-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 31/12 23:59 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 31/12 23:59 Παύλου Α.Ο. 3-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 03/02 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 04/02 11:00 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 04/02 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 04/02 15:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 04/02 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 4-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ορχομενού Α.Ε. 0-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 10/02 15:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-3 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 11/02 11:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-6 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 11/02 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 11/02 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 11/02 15:30 Χωστίων Α.Σ. 1-4 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 3-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 18/02 12:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 4-0 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 18/02 15:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 18/02 15:30 Παύλου Α.Ο. 2-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 18/02 15:30 Χωστίων Α.Σ. 2-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 18/02 15:30 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 31/12 23:59 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ορχομενού Α.Ε. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 25/02 12:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 25/02 13:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 25/02 15:30 Παύλου Α.Ο. - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 25/02 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25/02 15:30 ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς 31/12 23:59 Ορχομενού Α.Ε. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 03/03 15:30 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/03 15:30 Πανγεωργικός Α.Ε. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 03/03 15:30 Χωστίων Α.Σ. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 03/03 15:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 03/03 15:30 Υψηλάντης Α.Ο. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Υψηλάντης Α.Ο. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Υψηλάντης Α.Ο. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Υψηλάντης Α.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Υψηλάντης Α.Ο. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Υψηλάντης Α.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές