Σημαντικα

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος Βασιληάς Νικό) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 29/10 16:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-7 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 29/10 16:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 30/10 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-2 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 30/10 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 5-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 30/10 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 2-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 12/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 05/11 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 05/11 15:00 Μελισσοχώρι 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 06/11 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-5 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 06/11 15:00 Πλαταιών Α.Ο. 2-0 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 06/11 15:00 Ηρακλής Α.Ο. 2-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 06/11 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 19/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-3 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 20/11 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 20/11 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 20/11 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-0 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 20/11 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 1-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 20/11 15:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-3 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-3 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 26/11 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 2-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 26/11 15:00 Ηρακλής Α.Ο. 0-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 26/11 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 27/11 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 4-1 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 27/11 15:00 Μελισσοχώρι 1-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 31/12 23:59 Παμβαγιακός Α.Σ. 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/12 15:00 Άσκρης Α.Ο. 2-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 04/12 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-0 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 04/12 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-2 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 04/12 15:00 Πλαταιών Α.Ο. 3-2 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 17/12 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-0 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 10/12 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 5-1 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 10/12 15:00 Ηρακλής Α.Ο. 5-0 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 11/12 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. 0-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 11/12 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 11/12 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 0-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 31/12 23:59 Πλαταιών Α.Ο. 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 07/01 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4-1 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 07/01 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-5 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 08/01 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-3 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 08/01 15:00 Μελισσοχώρι 3-4 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 08/01 15:00 Ηρακλής Α.Ο. 3-1 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 31/12 23:59 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-3 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 14/01 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 3-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 15/01 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 2-2 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 15/01 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 0-2 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 15/01 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 15/01 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 7-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 31/12 23:59 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 31/12 23:59 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 21/01 15:00 Ηρακλής Α.Ο. 2-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 22/01 12:00 Πλαταιών Α.Ο. 3-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 22/01 15:00 Μελισσοχώρι 0-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 26/02 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 31/12 23:59 Οινοφύτων ΠΑΣ 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 31/12 23:59 Πλαταιών Α.Ο. 3-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 28/01 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 5-0 Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 28/01 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 29/01 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-1 Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 29/01 15:00 Άσκρης Α.Ο. 1-0 Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 04/02 15:00 Θεσπιακός Α.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 05/02 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 05/02 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ασωπίας 05/02 15:00 Ηρακλής Α.Ο. - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 12/02 12:00 Λεονταρίου Α.Σ. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 12/02 15:00 Μελισσοχώρι - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 12/02 15:00 Πλαταιών Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 12/02 15:00 Άσκρης Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θεσπιακός Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θεσπιακός Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θεσπιακός Α.Ο. - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θεσπιακός Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. - Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θεσπιακός Α.Ο. - Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μελισσοχώρι - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Μελισσοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πλαταιών Α.Ο. - Ηρακλής Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Θεσπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άσκρης Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές