Σημαντικα

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος Κώστας Γκαλαμ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παύλου 30/10 13:45 Παύλου Α.Ο. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 30/10 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 4-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 30/10 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 30/10 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 30/10 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 30/10 16:15 Ορχομενού Α.Ε. 4-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/11 12:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 06/11 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 06/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-2 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 06/11 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 06/11 15:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 5-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 13/11 15:00 Πήγασος Α.Ο. 1-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 19/11 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 20/11 12:00 Παύλου Α.Ο. 2-0 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 20/11 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 20/11 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 20/11 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 20/11 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 31/12 23:59 Παρνασσός Α.Σ.Α. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 27/11 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 27/11 15:00 Πήγασος Α.Ο. 2-4 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 27/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 27/11 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-5 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 27/11 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 5-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 03/12 15:15 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/12 15:15 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 04/12 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 04/12 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 04/12 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 04/12 15:00 Παύλου Α.Ο. 0-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 11/12 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-3 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 11/12 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 5-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 11/12 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 11/12 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 11/01 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-3 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 11/01 15:30 Ορχομενού Α.Ε. 3-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 07/01 14:45 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 08/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 08/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 1-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 08/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 08/01 15:30 Πήγασος Α.Ο. 2-0 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 08/02 15:30 Πανγεωργικός Α.Ε. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 14/01 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 14/01 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 15/01 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 15/01 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 15/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-4 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 15/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 31/12 23:59 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 21/01 15:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 22/01 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 22/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 22/01 15:00 Πήγασος Α.Ο. 4-2 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 22/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 3-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 29/01 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 29/01 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-2 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 29/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 29/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3-4 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 29/01 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 29/01 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 05/02 12:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 05/02 15:00 Ορχομενού Α.Ε. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 05/02 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 05/02 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 05/02 15:00 Χωστίων Α.Σ. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 05/02 15:00 Πήγασος Α.Ο. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 11/02 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 12/02 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 12/02 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 12/02 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 12/02 15:00 Πήγασος Α.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 12/02 15:00 Χωστίων Α.Σ. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ορχομενού Α.Ε. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Παύλου Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παρνασσός Α.Σ.Α. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Χωστίων Α.Σ. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Α.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παύλου Α.Ο. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές