Σημαντικα

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος Κώστας Γκαλαμ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παύλου 30/10 13:45 Παύλου Α.Ο. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 30/10 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 30/10 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 30/10 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 4-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 30/10 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 30/10 16:15 Ορχομενού Α.Ε. 4-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/11 12:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 06/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-2 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 06/11 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 06/11 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 06/11 15:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 5-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 13/11 15:00 Πήγασος Α.Ο. 1-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 19/11 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 20/11 12:00 Παύλου Α.Ο. 2-0 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 20/11 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 20/11 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 20/11 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 20/11 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 27/11 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-5 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 27/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 27/11 15:00 Πήγασος Α.Ο. 2-4 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 27/11 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 27/11 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 5-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 08/03 16:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 03/12 15:15 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 03/12 15:15 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 04/12 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 04/12 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Παύλου 04/12 15:00 Παύλου Α.Ο. 0-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 04/12 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 11/12 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 5-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 11/12 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 11/12 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-3 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 11/12 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 11/01 15:30 Ορχομενού Α.Ε. 3-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 11/01 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-3 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 07/01 14:45 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 08/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 1-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 08/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 08/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 08/01 15:30 Πήγασος Α.Ο. 2-0 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 12/02 15:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 14/01 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 14/01 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 15/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-4 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 15/01 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 15/01 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 15/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 21/01 15:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 22/01 15:00 Χωστίων Α.Σ. 3-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 22/01 15:00 Πήγασος Α.Ο. 4-2 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 22/01 15:00 Παύλου Α.Ο. 3-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 22/01 15:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 29/03 17:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 29/01 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-2 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 29/01 15:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 29/01 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 29/01 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 29/01 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 29/01 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3-4 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 18/02 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 19/02 12:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 19/02 15:30 Πήγασος Α.Ο. 3-4 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 19/02 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 19/02 15:30 Χωστίων Α.Σ. 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 19/02 15:30 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 04/03 15:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 05/03 12:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 2-4 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 05/03 15:00 Χωστίων Α.Σ. 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 05/03 15:30 Πήγασος Α.Ο. 2-4 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 05/03 15:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 26/04 18:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 12/03 16:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 12/03 16:00 Παύλου Α.Ο. 1-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 12/03 16:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 12/03 16:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 12/03 16:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 12/03 16:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 8-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 19/03 16:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 19/03 16:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 19/03 16:30 Πήγασος Α.Ο. 7-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 19/03 16:30 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 19/03 16:30 Χωστίων Α.Σ. 2-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 04/05 18:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 26/03 14:00 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 26/03 14:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 26/03 17:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 26/03 17:00 Παύλου Α.Ο. 3-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 26/03 17:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 26/03 17:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 2-4 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 02/04 17:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 4-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 02/04 17:00 Πήγασος Α.Ο. 1-3 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 02/04 17:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 3-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 02/04 17:00 Χωστίων Α.Σ. 3-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 02/04 17:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 02/04 17:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 4-2 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 08/04 17:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 08/04 18:00 Πήγασος Α.Ο. 4-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 09/04 15:30 Παύλου Α.Ο. 3-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 09/04 17:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2-4 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 09/04 17:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 09/04 17:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 22/04 17:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 23/04 17:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-0 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 23/04 17:30 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 23/04 17:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-5 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 03/05 18:30 Ορχομενού Α.Ε. 2-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 17/05 18:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 29/04 14:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 29/04 18:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 30/04 18:00 Παύλου Α.Ο. 5-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 30/04 18:00 Χωστίων Α.Σ. 2-4 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 30/04 18:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 07/05 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 07/05 15:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 4-4 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 07/05 17:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 07/05 18:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 07/05 18:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 07/05 18:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 13/05 18:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 0-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 14/05 17:00 Πήγασος Α.Ο. 1-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 14/05 18:00 Παύλου Α.Ο. 0-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 14/05 18:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 14/05 18:00 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 3-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ 14/05 18:00 Χωστίων Α.Σ. 2-6 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 27/05 18:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 6-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 27/05 18:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 27/05 18:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5-1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 28/05 18:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 28/05 18:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 28/05 18:00 Παύλου Α.Ο. 4-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές