Σημαντικα

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 16/10 16:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 2-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 16/10 16:00 Δηλεσίου Α.Ε. 3-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 17/10 16:00 Λεονταρίου Α.Σ. 0-2 Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 17/10 16:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-5 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 17/10 16:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 0-3 Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 17/10 16:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 4-4 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 23/10 16:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 23/10 16:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 7-0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 23/10 16:00 Επαμεινώνδας Α.Ο. 0-1 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 24/10 16:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 1-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Σκούρτων 24/10 16:00 Σκούρτων Α.Ε 5-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 24/10 16:00 Λεονταρίου Α.Σ. 0-0 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 06/11 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 0-5 Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 06/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 3-2 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 06/11 15:00 Δηλεσίου Α.Ε. 5-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 07/11 15:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 1-0 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 07/11 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 4-4 Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 21/11 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 5-0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σκούρτων 13/11 15:00 Σκούρτων Α.Ε 6-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 14/11 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 6-1 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 14/11 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-3 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 14/11 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-7 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 14/11 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-1 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 20/11 15:00 Επαμεινώνδας Α.Ο. 1-1 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 27/11 15:00 Επαμεινώνδας Α.Ο. 1-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 27/11 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 4-2 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 28/11 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 0-2 Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 28/11 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 4-0 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 28/11 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ 0-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 12/12 15:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 04/12 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0-4 Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 05/12 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-2 Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 05/12 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. 3-4 Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 05/12 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 2-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 05/12 15:00 Δηλεσίου Α.Ε. 5-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 05/12 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 2-1 Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 31/12 23:59 Παμβαγιακός Α.Σ. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 18/12 15:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 22/01 15:00 Επαμεινώνδας Α.Ο. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 23/01 15:00 Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκούρτων 23/01 15:00 Σκούρτων Α.Ε - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 23/01 15:00 Οινοφύτων ΠΑΣ - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 29/01 15:00 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 29/01 15:00 Παμβαγιακός Α.Σ. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 30/01 15:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 30/01 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 30/01 15:00 Δηλεσίου Α.Ε. - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 30/01 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 31/12 23:59 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 31/12 23:59 Λεονταρίου Α.Σ. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 31/12 23:59 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Σκούρτων 31/12 23:59 Σκούρτων Α.Ε - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 31/12 23:59 Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 31/12 23:59 Οινοφύτων ΠΑΣ - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 31/12 23:59 Δηλεσίου Α.Ε. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νεοχωρακίου 31/12 23:59 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 31/12 23:59 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 31/12 23:59 Παμβαγιακός Α.Σ. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 31/12 23:59 Επαμεινώνδας Α.Ο. - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές Ελεώνα 31/12 23:59 Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 31/12 23:59 Δηλεσίου Α.Ε. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 31/12 23:59 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 31/12 23:59 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 31/12 23:59 Λεονταρίου Α.Σ. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 31/12 23:59 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές Σκούρτων 31/12 23:59 Σκούρτων Α.Ε - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δηλεσίου Α.Ε. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δηλεσίου Α.Ε. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δηλεσίου Α.Ε. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δηλεσίου Α.Ε. - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δηλεσίου Α.Ε. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - Οινοφύτων ΠΑΣ διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λεονταρίου Α.Σ. - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκούρτων Α.Ε - Επαμεινώνδας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Ελεώνας Α.Ε.Σ. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Οινοφύτων ΠΑΣ - Σκούρτων Α.Ε διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ελεώνας Α.Ε.Σ. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Επαμεινώνδας Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμβαγιακός Α.Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές