Σημαντικα

Β' κατηγορία (ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ 1ος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 31/12 23:59 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 24/10 16:00 Χωστίων Α.Σ. 1-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 24/10 16:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 24/10 16:00 Παύλου Α.Ο. 2-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 24/10 16:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-6 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 24/10 16:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-1 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/11 15:00 Άσκρης Α.Ο. 3-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 07/11 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 07/11 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 07/11 15:00 Πήγασος Α.Ο. 5-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 07/11 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 13/11 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-5 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 14/11 15:00 Αθλητική Πολιτεία 3-6 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 14/11 15:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2-5 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 14/11 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-2 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 14/11 15:00 Χωστίων Α.Σ. 4-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 28/11 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-2 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 28/11 15:00 Άσκρης Α.Ο. 4-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 12/12 15:00 Παύλου Α.Ο. 6-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 12/12 15:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/03 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 6-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 04/12 15:30 Χωστίων Α.Σ. 1-2 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 05/12 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 2-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 05/12 15:00 Άσκρης Α.Ο. 0-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 05/12 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 5-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 05/03 15:30 Αθλητική Πολιτεία 0-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 31/12 23:59 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 19/12 15:00 Παύλου Α.Ο. 1-5 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 20/03 15:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 4-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 20/03 15:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 6-5 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 20/03 15:30 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 06/04 18:00 Πήγασος Α.Ο. 2-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 31/12 23:59 Χωστίων Α.Σ. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 06/02 13:00 Αθλητική Πολιτεία 1-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 06/02 15:00 Άσκρης Α.Ο. 4-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 06/02 15:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 06/02 15:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-1 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 06/02 15:00 Πήγασος Α.Ο. 3-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 13/02 12:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 13/02 13:00 Παύλου Α.Ο. 3-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 13/02 15:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/02 15:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 13/02 15:30 Αθλητική Πολιτεία 2-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 31/12 23:59 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 19/02 15:30 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1-0 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Παύλου 20/02 15:30 Παύλου Α.Ο. 1-1 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 20/02 15:30 Πήγασος Α.Ο. 3-0 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 20/02 15:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-2 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 20/02 15:30 Χωστίων Α.Σ. 3-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 27/02 13:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 3-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 27/02 15:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 27/02 15:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 5-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 27/02 15:30 Αθλητική Πολιτεία 0-5 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 27/02 15:30 Άσκρης Α.Ο. 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 31/12 23:59 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 27/03 15:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 6-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 27/03 17:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 27/03 17:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-3 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 27/03 17:30 Παύλου Α.Ο. 5-2 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 27/03 17:30 Πήγασος Α.Ο. 4-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 02/04 17:00 Αθλητική Πολιτεία 0-4 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 03/04 17:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 03/04 17:00 Άσκρης Α.Ο. 3-0 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 03/04 17:30 Πήγασος Α.Ο. 2-1 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 13/04 18:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 2-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 31/12 23:59 Αθλητική Πολιτεία 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 09/04 17:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 10/04 17:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 10/04 17:00 Παύλου Α.Ο. 1-2 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 10/04 17:00 Χωστίων Α.Σ. 1-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 20/04 18:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1-0 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανγεωργικός Α.Ε. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 16/04 17:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 17/04 11:00 Άσκρης Α.Ο. 4-2 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 17/04 14:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 4-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 17/04 14:00 Παύλου Α.Ο. 0-2 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 17/04 18:00 Πήγασος Α.Ο. 2-1 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 27/04 18:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-5 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 27/04 18:00 Αθλητική Πολιτεία 0-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 27/04 18:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 7-3 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 27/04 18:00 Χωστίων Α.Σ. 1-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 18/05 18:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-1 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παύλου 31/12 23:59 Παύλου Α.Ο. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 30/04 17:30 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-1 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 01/05 17:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 01/05 17:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 01/05 17:30 Πήγασος Α.Ο. 1-2 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 01/05 17:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 4-1 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 07/05 16:30 Αθλητική Πολιτεία 1-2 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 08/05 17:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-1 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 08/05 17:30 Πανγεωργικός Α.Ε. 0-2 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 08/05 17:30 Άσκρης Α.Ο. 1-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 08/05 17:30 Χωστίων Α.Σ. 4-1 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 11/05 17:00 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0-5 Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 11/05 18:00 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3-1 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 11/05 18:00 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3-0 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 05/06 18:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 05/06 18:30 Παύλου Α.Ο. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 31/12 23:59 Άσκρης Α.Ο. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 31/12 23:59 Χωστίων Α.Σ. 3-0 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 15/05 13:30 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1-2 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 15/05 14:00 Πανγεωργικός Α.Ε. 1-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 15/05 18:30 Πήγασος Α.Ο. 0-3 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 01/06 18:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. 0-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 21/05 18:00 Αθλητική Πολιτεία 3-2 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 22/05 17:30 Άσκρης Α.Ο. 3-3 Χωστίων Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 22/05 17:30 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 7-0 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 22/05 18:00 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0-0 Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 05/06 18:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 31/12 23:59 ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίας Άννας 31/12 23:59 Πήγασος Α.Ο. 3-0 Αθλητική Πολιτεία διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 31/12 23:59 Χωστίων Α.Σ. 3-0 Πανγεωργικός Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 25/05 18:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-4 Άσκρης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Παύλου 25/05 18:30 Παύλου Α.Ο. 2-4 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 25/05 18:30 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2-4 Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/12 23:59 Υψηλάντης Α.Ο. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΖΑΓΑΡΑ 31/12 23:59 Αθλητική Πολιτεία - Παύλου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 28/05 18:30 Άσκρης Α.Ο. - ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο διαιτητές
διαιτητές Αγ. Γεωργίου 29/05 18:30 Πανγεωργικός Α.Ε. - Πήγασος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 29/05 18:30 Χωστίων Α.Σ. - Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 29/05 18:30 Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου διαιτητές