Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Πρόγραμμα
Β' κατηγορία (ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ 1ος)
- Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος 15-1
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος 15-1
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - Μπαράζ ανόδου 2
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Β' κατηγορία - Β΄Κατηγορία- 1ο
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Β' κατηγορία - 1ος Ομιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Β' κατηγορία - 2ος Ομιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Β' κατηγορία-1ος Όμιλος Κώστας Γκαλαμέλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Β' κατηγορία-2ος Όμιλος Βασιληάς Νικόλαος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Β' κατηγορία-1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Β' κατηγορία-2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Δάυλειας
31/12
23:59
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Ένωσης
24/10
16:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
2-1
Αθλητική Πολιτεία
Ελλοπίας
24/10
16:00
Χωστίων Α.Σ.
1-1
Πήγασος Α.Ο.
Παύλου
24/10
16:00
Παύλου Α.Ο.
2-3
Πανγεωργικός Α.Ε.
Υψηλάντη
24/10
16:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-1
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Αγ. Γεωργίου
24/10
16:00
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
1-6
Άσκρης Α.Ο.
2η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Αθλητική Πολιτεία
Αράχωβας
07/11
15:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
2-2
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Αγ. Γεωργίου
07/11
15:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
0-2
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Άσκρης
07/11
15:00
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγίας Άννας
07/11
15:00
Πήγασος Α.Ο.
5-2
Παύλου Α.Ο.
Ένωσης
07/11
15:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
1-3
Χωστίων Α.Σ.
3η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Πανγεωργικός Α.Ε.
Δάυλειας
13/11
15:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
1-5
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Αγ. Γεωργίου
14/11
15:00
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
3-2
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Ένωσης
14/11
15:00
Αθλητική Πολιτεία
3-6
Άσκρης Α.Ο.
Κυριακίου
14/11
15:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
2-5
Πήγασος Α.Ο.
Ελλοπίας
14/11
15:00
Χωστίων Α.Σ.
4-3
Παύλου Α.Ο.
4η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Αγίας Άννας
31/12
23:59
Πήγασος Α.Ο.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Αράχωβας
28/11
15:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-2
Αθλητική Πολιτεία
Άσκρης
28/11
15:00
Άσκρης Α.Ο.
4-0
Πανγεωργικός Α.Ε.
Παύλου
12/12
15:00
Παύλου Α.Ο.
6-1
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Ένωσης
12/12
15:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-1
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγ. Γεωργίου
06/03
15:30
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
6-1
Χωστίων Α.Σ.
5η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Παύλου Α.Ο.
Ελλοπίας
04/12
15:30
Χωστίων Α.Σ.
1-2
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Άσκρης
05/12
15:00
Άσκρης Α.Ο.
0-2
Πήγασος Α.Ο.
Δάυλειας
05/12
15:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
5-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Αγ. Γεωργίου
05/12
15:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
2-2
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Ένωσης
05/03
15:30
Αθλητική Πολιτεία
0-1
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
6η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Κυριακίου
31/12
23:59
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Παύλου
19/12
15:00
Παύλου Α.Ο.
1-5
Άσκρης Α.Ο.
Αγ. Γεωργίου
20/03
15:30
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
6-5
Αθλητική Πολιτεία
Ένωσης
20/03
15:30
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
2-0
Πανγεωργικός Α.Ε.
Δάυλειας
20/03
15:30
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
4-2
Χωστίων Α.Σ.
Αγίας Άννας
06/04
18:00
Πήγασος Α.Ο.
2-3
Παρνασσός Α.Σ.Α.
7η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ελλοπίας
31/12
23:59
Χωστίων Α.Σ.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Ένωσης
06/02
13:00
Αθλητική Πολιτεία
1-3
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγίας Άννας
06/02
15:00
Πήγασος Α.Ο.
3-0
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αράχωβας
06/02
15:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-1
Παύλου Α.Ο.
Άσκρης
06/02
15:00
Άσκρης Α.Ο.
4-1
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Αγ. Γεωργίου
06/02
15:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
1-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
8η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Άσκρης Α.Ο.
Κυριακίου
13/02
12:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
3-1
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Παύλου
13/02
13:00
Παύλου Α.Ο.
3-0
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αγ. Γεωργίου
13/02
15:00
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
0-2
Πήγασος Α.Ο.
Δάυλειας
13/02
15:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
3-2
Πανγεωργικός Α.Ε.
Ένωσης
13/02
15:30
Αθλητική Πολιτεία
2-3
Χωστίων Α.Σ.
9η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Αράχωβας
31/12
23:59
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Ένωσης
19/02
15:30
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
1-0
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Παύλου
20/02
15:30
Παύλου Α.Ο.
1-1
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Αγ. Γεωργίου
20/02
15:30
Πανγεωργικός Α.Ε.
1-2
Αθλητική Πολιτεία
Αγίας Άννας
20/02
15:30
Πήγασος Α.Ο.
3-0
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Ελλοπίας
20/02
15:30
Χωστίων Α.Σ.
3-2
Άσκρης Α.Ο.
10η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αγ. Γεωργίου
27/02
13:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
3-1
Χωστίων Α.Σ.
Ένωσης
27/02
15:30
Αθλητική Πολιτεία
0-5
Πήγασος Α.Ο.
Δάυλειας
27/02
15:30
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
5-2
Παύλου Α.Ο.
Άσκρης
27/02
15:30
Άσκρης Α.Ο.
3-1
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Κυριακίου
27/02
15:30
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
4-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
11η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Αγ. Γεωργίου
31/12
23:59
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Κυριακίου
27/03
15:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
6-3
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Υψηλάντη
27/03
17:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-3
Άσκρης Α.Ο.
Αράχωβας
27/03
17:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
1-1
Χωστίων Α.Σ.
Παύλου
27/03
17:30
Παύλου Α.Ο.
5-2
Αθλητική Πολιτεία
Αγίας Άννας
27/03
17:30
Πήγασος Α.Ο.
4-0
Πανγεωργικός Α.Ε.
12η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Ένωσης
02/04
17:00
Αθλητική Πολιτεία
0-4
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Άσκρης
03/04
17:00
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Αράχωβας
03/04
17:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-0
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αγίας Άννας
03/04
17:30
Πήγασος Α.Ο.
2-1
Χωστίων Α.Σ.
Αγ. Γεωργίου
13/04
18:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
2-3
Παύλου Α.Ο.
13η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ένωσης
31/12
23:59
Αθλητική Πολιτεία
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Κυριακίου
09/04
17:30
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
3-0
Πανγεωργικός Α.Ε.
Παύλου
10/04
17:00
Παύλου Α.Ο.
1-2
Πήγασος Α.Ο.
Ελλοπίας
10/04
17:00
Χωστίων Α.Σ.
1-0
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αγ. Γεωργίου
10/04
17:00
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
1-2
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Δάυλειας
20/04
18:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
1-0
Άσκρης Α.Ο.
14η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
δεν έχει ορισθεί
-
-
Πανγεωργικός Α.Ε.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
ΖΑΓΑΡΑ
16/04
17:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-2
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Άσκρης
17/04
11:00
Άσκρης Α.Ο.
4-2
Αθλητική Πολιτεία
Παύλου
17/04
14:00
Παύλου Α.Ο.
0-2
Χωστίων Α.Σ.
Αράχωβας
17/04
14:00
Παρνασσός Α.Σ.Α.
4-4
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγίας Άννας
17/04
18:00
Πήγασος Α.Ο.
2-1
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
15η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Πήγασος Α.Ο.
ΖΑΓΑΡΑ
27/04
18:00
Αθλητική Πολιτεία
0-2
Παρνασσός Α.Σ.Α.
Αγ. Γεωργίου
27/04
18:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
1-5
Άσκρης Α.Ο.
Ελλοπίας
27/04
18:00
Χωστίων Α.Σ.
1-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Κυριακίου
27/04
18:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
7-3
Παύλου Α.Ο.
Δάυλειας
18/05
18:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
3-1
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
16η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Παύλου
31/12
23:59
Παύλου Α.Ο.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
ΖΑΓΑΡΑ
30/04
17:30
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-1
Αθλητική Πολιτεία
Κυριακίου
01/05
17:30
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
4-3
Χωστίων Α.Σ.
ΖΑΓΑΡΑ
01/05
17:30
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
1-4
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγίας Άννας
01/05
17:30
Πήγασος Α.Ο.
1-2
Άσκρης Α.Ο.
Αράχωβας
01/05
17:30
Παρνασσός Α.Σ.Α.
4-1
Πανγεωργικός Α.Ε.
17η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
ΖΑΓΑΡΑ
07/05
16:30
Αθλητική Πολιτεία
1-2
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Άσκρης
08/05
17:30
Άσκρης Α.Ο.
1-0
Παύλου Α.Ο.
Αράχωβας
08/05
17:30
Παρνασσός Α.Σ.Α.
3-1
Πήγασος Α.Ο.
Αγ. Γεωργίου
08/05
17:30
Πανγεωργικός Α.Ε.
0-2
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Ελλοπίας
08/05
17:30
Χωστίων Α.Σ.
4-1
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
18η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Χωστίων Α.Σ.
Παύλου
31/12
23:59
Παύλου Α.Ο.
3-0
Παρνασσός Α.Σ.Α.
ΖΑΓΑΡΑ
11/05
17:00
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
0-5
Πήγασος Α.Ο.
Δάυλειας
11/05
18:00
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
3-0
Αθλητική Πολιτεία
Κυριακίου
11/05
18:00
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
3-1
Άσκρης Α.Ο.
ΖΑΓΑΡΑ
05/06
18:30
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
2-4
Πανγεωργικός Α.Ε.
19η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ελλοπίας
31/12
23:59
Χωστίων Α.Σ.
3-0
Αθλητική Πολιτεία
Άσκρης
31/12
23:59
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
ΖΑΓΑΡΑ
15/05
13:30
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
1-2
Παύλου Α.Ο.
Αγ. Γεωργίου
15/05
14:00
Πανγεωργικός Α.Ε.
1-4
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Αγίας Άννας
15/05
18:30
Πήγασος Α.Ο.
0-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Αράχωβας
01/06
18:30
Παρνασσός Α.Σ.Α.
0-3
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
20η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Παρνασσός Α.Σ.Α.
ΖΑΓΑΡΑ
21/05
18:00
Αθλητική Πολιτεία
3-2
Πανγεωργικός Α.Ε.
Κυριακίου
22/05
17:30
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
7-0
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Άσκρης
22/05
17:30
Άσκρης Α.Ο.
3-3
Χωστίων Α.Σ.
ΖΑΓΑΡΑ
22/05
18:00
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
0-0
Παύλου Α.Ο.
Δάυλειας
05/06
18:30
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
0-1
Πήγασος Α.Ο.
21η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ένωσης
31/12
23:59
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
3-0
Υψηλάντης Α.Ο.
Ελλοπίας
31/12
23:59
Χωστίων Α.Σ.
3-0
Πανγεωργικός Α.Ε.
Αγίας Άννας
31/12
23:59
Πήγασος Α.Ο.
3-0
Αθλητική Πολιτεία
ΖΑΓΑΡΑ
25/05
18:30
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
2-4
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Αράχωβας
25/05
18:30
Παρνασσός Α.Σ.Α.
1-4
Άσκρης Α.Ο.
Παύλου
25/05
18:30
Παύλου Α.Ο.
2-4
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
22η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Υψηλάντη
31/12
23:59
Υψηλάντης Α.Ο.
0-3
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
ΖΑΓΑΡΑ
31/12
23:59
Αθλητική Πολιτεία
0-3
Παύλου Α.Ο.
Άσκρης
28/05
18:30
Άσκρης Α.Ο.
3-1
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο
Αγ. Γεωργίου
29/05
18:30
Πανγεωργικός Α.Ε.
0-3
Πήγασος Α.Ο.
Δάυλειας
29/05
18:30
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
4-4
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
Ελλοπίας
29/05
18:30
Χωστίων Α.Σ.
4-3
Παρνασσός Α.Σ.Α.
23η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Αλίαρτου
11/06
18:30
Άσκρης Α.Ο.
1-2
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου