Σημαντικα

Α' κατηγορία - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 21/09 14:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 21/09 14:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 21/09 14:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-3 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 21/09 14:00 θήβα Α.Ο. Η 2-3 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 21/09 14:00 Λεονταρίου Α.Σ. 0-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 21/09 14:00 Υψηλάντης Α.Ο. 6-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 21/09 14:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 6-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
Κόκκινου Π.Α.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 28/09 14:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 28/09 14:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 28/09 14:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-4 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 28/09 14:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 28/09 14:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 0-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 28/09 14:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 0-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 29/09 14:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 4-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
Υψηλάντης Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 05/10 12:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 05/10 13:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 05/10 13:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 05/10 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 2-2 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 05/10 13:30 Λεονταρίου Α.Σ. 1-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 05/10 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 1-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 06/10 13:30 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 12/10 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 12/10 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 12/10 13:00 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 1-5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 12/10 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 5-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 12/10 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 12/10 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 2-2 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 12/10 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρματος 19/10 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 19/10 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 3-0 Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 19/10 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 19/10 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 19/10 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-4 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 19/10 13:00 θήβα Α.Ο. Η 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 19/10 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 3-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 02/11 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 3-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 02/11 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 02/11 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 02/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-4 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 02/11 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 4-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 02/11 13:00 θήβα Α.Ο. Η 5-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρματος 09/11 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-3 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 09/11 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 09/11 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-3 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 09/11 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 09/11 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 09/11 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 3-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 10/11 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 16/11 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 2-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 16/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 16/11 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 0-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 16/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-4 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 16/11 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 7-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 17/11 13:00 θήβα Α.Ο. Η 3-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 23/11 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 5-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 23/11 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-3 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 23/11 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 23/11 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 23/11 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 04/12 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 30/11 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 30/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-3 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 30/11 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 30/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 30/11 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 0-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 30/11 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-2 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρματος 07/12 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-4 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/12 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 5-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 07/12 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 07/12 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-2 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 07/12 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 3-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 07/12 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-3 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 14/12 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 1-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 14/12 13:00 θήβα Α.Ο. Η 5-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 14/12 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-5 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 14/12 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 14/12 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 2-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 15/12 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 11/01 12:00 Λεονταρίου Α.Σ. 3-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 11/01 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 7-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 11/01 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 0-6 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 11/01 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-3 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 11/01 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 11/01 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 7-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 18/01 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-3 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 18/01 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-2 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 18/01 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 18/01 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 18/01 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 18/01 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 25/01 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-7 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 25/01 13:00 θήβα Α.Ο. Η 0-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 25/01 13:00 Λεονταρίου Α.Σ. 2-4 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 25/01 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 4-2 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 25/01 13:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 25/01 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 4-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διστόμου 01/02 13:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-3 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 01/02 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 9-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 01/02 13:00 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Άρματος 01/02 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 01/02 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 4-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 26/02 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-1 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 08/02 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 08/02 13:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 7-0 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 08/02 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 0-5 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 08/02 13:30 θήβα Α.Ο. Η 2-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 08/02 13:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-4 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 08/02 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 3-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 15/02 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3-1 Παμβαγιακός Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 15/02 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Άρματος 15/02 13:30 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-7 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 15/02 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-0 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 15/02 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 15/02 13:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 3-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θήβας 22/02 13:30 θήβα Α.Ο. Η 0-5 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 22/02 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 0-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βαγίων 22/02 13:30 Παμβαγιακός Α.Σ. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 22/02 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 5-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 22/02 13:30 Λεονταρίου Α.Σ. 3-3 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 22/02 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 0-5 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 29/02 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 29/02 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 29/02 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-2 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 29/02 13:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 29/02 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 5-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 29/02 13:30 Λεονταρίου Α.Σ. 3-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαγίων 07/03 13:30 Παμβαγιακός Α.Σ. 0-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 07/03 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 07/03 13:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Διστόμου 07/03 13:30 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 07/03 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 0-4 Λεονταρίου Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 07/03 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές