Σημαντικα

Α' κατηγορία - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 22/09 13:30 Πλαταιών Α.Ο. 0-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 22/09 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-3 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 22/09 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 22/09 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 0-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 22/09 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 22/09 13:30 θήβα Α.Ο. Η 5-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 22/09 13:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 4-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 22/09 13:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-0 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 29/09 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 1-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 29/09 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-3 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 29/09 13:30 Δηλεσίου Α.Ε. 0-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 29/09 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 3-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 29/09 13:30 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 29/09 13:30 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 5-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 29/09 13:30 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 29/09 13:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 5χ5 06/10 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-5 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 06/10 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 06/10 13:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 4-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 06/10 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 06/10 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 0-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 06/10 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 06/10 13:30 θήβα Α.Ο. Η 1-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 06/10 13:30 Πλαταιών Α.Ο. 0-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θήβας 13/10 12:00 θήβα Α.Ο. Η 2-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 13/10 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 0-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 13/10 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 0-4 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 13/10 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 13/10 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-1 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 13/10 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-4 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 13/10 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δάυλειας 13/10 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ένωσης 20/10 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κυριακίου 20/10 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 20/10 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 20/10 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 20/10 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 20/10 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 20/10 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 20/10 13:00 Πλαταιών Α.Ο. 0-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρματος 27/10 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 27/10 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 3-0 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 27/10 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 27/10 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 27/10 13:00 θήβα Α.Ο. Η 0-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 27/10 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 27/10 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 3-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 28/10 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 03/11 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 03/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 03/11 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 03/11 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 03/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 03/11 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 03/11 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 7-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 03/11 13:00 Πλαταιών Α.Ο. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 10/11 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 10/11 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 10/11 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 10/11 13:00 θήβα Α.Ο. Η 3-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 10/11 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 10/11 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 10/11 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 10/11 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 2-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 17/11 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 17/11 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 3-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Άρματος 17/11 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4-3 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 17/11 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 17/11 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 0-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 17/11 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 17/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-1 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 17/11 13:00 Πλαταιών Α.Ο. 1-4 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 24/11 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 24/11 13:00 θήβα Α.Ο. Η 4-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 24/11 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 24/11 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 24/11 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 24/11 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 24/11 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 24/11 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 5-1 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 01/12 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 01/12 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 01/12 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 01/12 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 3-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 01/12 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-3 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 01/12 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 3-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 01/12 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-4 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 01/12 13:00 Πλαταιών Α.Ο. 0-2 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 08/12 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 08/12 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-7 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 08/12 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 08/12 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 08/12 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 4-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 08/12 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 08/12 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 5-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 08/12 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 5-2 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 15/12 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 15/12 13:00 θήβα Α.Ο. Η 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 15/12 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 15/12 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 3-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 15/12 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1-3 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 15/12 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 15/12 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πλαταιών 15/12 13:00 Πλαταιών Α.Ο. 0-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 12/01 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-5 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 12/01 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 0-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 12/01 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 5-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 12/01 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 12/01 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 5-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 12/01 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 4-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 12/01 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3-0 Πλαταιών Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 23/01 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 1-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 19/01 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 19/01 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Μουρικίου 19/01 13:00 θήβα Α.Ο. Η 3-3 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 19/01 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 19/01 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 19/01 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 20/01 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-3 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 26/01 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 26/01 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 26/01 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 26/01 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 26/01 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 0-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Άρματος 26/01 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 26/01 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 02/02 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 02/02 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 1-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 02/02 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 02/02 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 02/02 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Λεύκτρων 02/02 13:00 θήβα Α.Ο. Η 0-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 02/02 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 09/02 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 09/02 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 0-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 09/02 13:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-3 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 09/02 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 09/02 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 09/02 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-3 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 09/02 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 16/02 13:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-1 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 16/02 13:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 4-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 16/02 13:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2-3 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 16/02 13:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-2 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 16/02 13:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 16/02 13:00 Ορχομενού Α.Ε. 0-2 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 20/02 13:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 1-1 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 02/03 13:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 02/03 13:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4-2 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 02/03 13:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 7-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 02/03 13:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 02/03 13:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 0-1 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 02/03 13:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 02/03 13:00 θήβα Α.Ο. Η 1-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 16/03 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 2-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 16/03 13:30 Δηλεσίου Α.Ε. 1-4 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 16/03 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 5-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 16/03 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 1-3 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 16/03 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 16/03 13:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 2-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 16/03 13:30 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρματος 23/03 13:30 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 23/03 13:30 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 23/03 13:30 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-2 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 23/03 13:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-3 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 23/03 13:30 θήβα Α.Ο. Η 3-2 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 23/03 13:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 23/03 13:30 Μαυροματίου Α.Ο. 0-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 31/03 13:30 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 31/03 13:30 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 31/03 13:30 Υψηλάντης Α.Ο. 2-3 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 31/03 13:30 Δηλεσίου Α.Ε. 1-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 31/03 13:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 31/03 13:30 Ορχομενού Α.Ε. 3-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 31/03 13:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 03/04 14:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-1 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 03/04 14:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 03/04 14:00 θήβα Α.Ο. Η 0-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 03/04 14:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 03/04 14:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 03/04 14:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 03/04 14:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 4-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 06/04 14:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 0-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 06/04 14:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 06/04 14:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 06/04 14:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-4 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 06/04 14:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 06/04 14:00 Δηλεσίου Α.Ε. 0-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 06/04 14:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θήβας 10/04 14:00 θήβα Α.Ο. Η 3-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 10/04 14:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 10/04 14:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 10/04 14:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0-3 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 10/04 14:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 6-0 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 10/04 14:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 5-3 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 10/04 14:00 Ορχομενού Α.Ε. 4-3 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θήβας 13/04 14:00 θήβα Α.Ο. Η 1-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 13/04 14:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 13/04 14:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 1-2 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 13/04 14:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-4 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 13/04 14:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 13/04 14:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4-0 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Υψηλάντη 13/04 14:00 Υψηλάντης Α.Ο. 1-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 24/04 14:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγίου Θωμά 24/04 14:00 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 24/04 14:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 4-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 24/04 14:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 24/04 14:00 Ορχομενού Α.Ε. 2-2 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 24/04 14:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-2 Ολυμπιάδα Γ.Σ. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 24/04 14:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-2 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/05 14:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 04/05 14:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 04/05 14:00 θήβα Α.Ο. Η 1-1 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 04/05 14:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1-1 Ορχομενού Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αράχωβας 04/05 14:00 Παρνασσός Α.Σ.Α. 2-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακραιφνίου 04/05 14:00 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1 Δηλεσίου Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Οινοφύτων 04/05 14:00 Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1-0 Υψηλάντης Α.Ο. διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ορχομενού 11/05 12:00 Ορχομενού Α.Ε. 1-3 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σχηματαρίου 11/05 12:00 Δηλεσίου Α.Ε. 1-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 11/05 14:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 11/05 14:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 3-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 11/05 14:00 Υψηλάντης Α.Ο. 2-0 Παρνασσός Α.Σ.Α. διαιτητές
διαιτητές Άρματος 11/05 14:00 Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2-0 Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 11/05 14:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 5-1 Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. διαιτητές