Σημαντικα

Α' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 25/09 16:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 1-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Θήβας 25/09 16:30 θήβα Α.Ο. Η 3-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 25/09 16:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 3-0 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 29/09 17:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 2-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 30/10 16:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 02/10 16:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 02/10 16:30 Μαυροματίου Α.Ο. 1-2 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 02/10 16:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 02/10 16:30 θήβα Α.Ο. Η 0-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 02/10 16:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3-1 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 09/10 16:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 09/10 16:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 09/10 16:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 09/10 16:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 09/10 16:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 2-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 16/10 16:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 16/10 16:00 θήβα Α.Ο. Η 1-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 16/10 16:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1-5 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 16/10 16:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 16/10 16:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 23/10 16:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 23/10 16:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 23/10 16:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 23/10 16:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 6-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 23/10 16:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 0-3 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ύπατου 06/11 15:00 θήβα Α.Ο. Η 3-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 06/11 15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-2 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 06/11 15:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 06/11 15:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 4-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 06/11 15:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-2 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 13/11 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1-3 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 13/11 15:00 Μαυροματίου Α.Ο. 0-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 13/11 15:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 13/11 15:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-2 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 08/12 15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 27/11 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-2 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 27/11 15:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 27/11 15:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0-0 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 27/11 15:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 27/11 15:15 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-2 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ερυθρών 04/12 15:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3-4 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 04/12 15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 04/12 15:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 4-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 04/12 15:00 Μαυροματίου Α.Ο. 2-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Θήβας 16/03 15:30 θήβα Α.Ο. Η 2-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 18/12 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-3 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 18/12 15:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 6-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 16/02 15:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 2-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θεσπιών 16/02 16:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 05/03 15:30 Μαυροματίου Α.Ο. 7-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 05/02 15:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 05/02 15:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 7-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 05/02 15:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 0-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 05/02 15:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 0-3 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 05/02 15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2-2 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσκρης 12/02 15:00 Μαυροματίου Α.Ο. 4-1 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 12/02 15:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-5 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 12/02 15:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-0 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 12/02 15:00 θήβα Α.Ο. Η 0-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 12/02 15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4-2 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 19/02 15:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-1 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 19/02 15:30 Ελλοπιακός Α.Ο. 1-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 19/02 15:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 19/02 15:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 0-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 19/02 15:30 Μαυροματίου Α.Ο. 1-3 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θήβας 26/02 15:30 θήβα Α.Ο. Η 3-1 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 26/02 15:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-0 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 26/02 15:30 Κόκκινου Π.Α.Ο. 0-2 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 26/02 15:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0-5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 26/02 15:30 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 3-0 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 19/03 15:30 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0-1 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 19/03 15:30 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 2-6 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 19/03 15:30 Μαυροματίου Α.Ο. 1-0 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 19/03 15:30 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0-2 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 19/03 15:30 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 0-4 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αντίκυρας 26/03 16:00 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 8-0 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 26/03 16:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 5-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καπαρελίου 26/03 16:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 2-3 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 26/03 16:00 θήβα Α.Ο. Η 7-1 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 26/03 16:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 3-0 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 30/03 17:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5-1 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 30/03 17:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2-1 Ελλοπιακός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θήβας 30/03 17:00 θήβα Α.Ο. Η 0-1 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσκρης 30/03 17:00 Μαυροματίου Α.Ο. 1-1 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ένωσης 30/03 17:30 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0-3 Κόκκινου Π.Α.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 02/04 16:00 Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 3-5 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αλίαρτου 02/04 17:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1-2 θήβα Α.Ο. Η διαιτητές
διαιτητές Ελλοπίας 02/04 17:00 Ελλοπιακός Α.Ο. 7-0 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κόκκινου 02/04 17:00 Κόκκινου Π.Α.Ο. 1-2 Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άσπρων Σπιτιών 02/04 17:00 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5-0 Μαυροματίου Α.Ο. διαιτητές