Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Κύπελλο  


1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-09-201916:00Σχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Επαμεινώνδας Α.Ο. 4 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22-09-201916:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 2 - 4 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-09-201916:30Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
15-09-201916:30Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Πανγεωργικός Α.Ε. 0 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
15-09-201916:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-09-201916:30Καπαρελίου Μελισσοχώρι -Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 5 - 4 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14-09-201916:30Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Ελεώνας Α.Ε.Σ. 4 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
14-09-201916:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ιόλαος ΑΓΣ 3 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
22-09-201916:00Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 6 - 5 ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15-09-201916:30Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 0 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22-09-201918:00Σχηματαρίου Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. -Σκούρτων Α.Ε 3 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-09-201915:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
29-09-201915:00Οινοφύτων Δηλεσίου Α.Ε. -Πλαταιών Α.Ο. 6 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-09-201915:00Σχηματαρίου Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. -Οινοφύτων ΠΑΣ 4 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-09-201915:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Χωστίων Α.Σ. 0 - 1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Άνευ Αγώνος - Δεν έχει ορισθεί
29-09-201915:00Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Μελισσοχώρι 0 - 4 ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
26-10-201915:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
26-10-201915:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 0 - 5 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
26-10-201915:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3 - 4 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-10-201915:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 2 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
26-10-201915:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Ορχομενού Α.Ε. 4 - 1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-10-201915:00Άσκρης Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. 1 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-11-201916:00Θήβας Ύπατου Α.Ο. -Δηλεσίου Α.Ε. 4 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-10-201915:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Χωστίων Α.Σ. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1 - 4 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-10-201915:00Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Ελλοπιακός Α.Ο. 2 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-201915:00Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
26-10-201915:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0 - 4 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Μελισσοχώρι -Άνευ Αγώνος - Δεν έχει ορισθεί

4ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-12-201915:00Αλίαρτου Ύπατου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-12-201914:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 1 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
21-12-201914:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 2 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
21-12-201914:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-03-202016:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 2 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΘήβας Ύπατου Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαπαρελίου Μελισσοχώρι -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί