Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προτζούνιορ  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-06-201919:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 4 - 4 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16-03-201910:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 4 - 1 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
16-03-201910:30Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
24-03-201912:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 6 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
24-03-201912:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 8 - 2 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-03-201918:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 10 - 4 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24-03-201913:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 13 - 1 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
31-03-201911:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3 - 3 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02-05-201918:00Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Παμβαγιακός Α.Σ. 3 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-03-201918:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Υψηλάντης Α.Ο. 6 - 6 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31-03-201913:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3 - 3 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-04-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 8 - 3 ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
25-04-201918:00Βαγίων 5χ5 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 5 - 1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
07-04-201912:30Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αθλητική Πολιτεία 6 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-05-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 8 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
13-04-201911:30Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑΣ
13-04-201920:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 8 - 4 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-04-201912:30Βαγίων 5χ5 Παμβαγιακός Α.Σ. -Υψηλάντης Α.Ο. 4 - 0 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-04-201912:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 5 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
19-04-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3 - 5 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-04-201911:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παμβαγιακός Α.Σ. 18 - 1 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20-04-201910:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 8 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-04-201911:30Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 5 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
05-05-201917:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 4 - 5 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-06-201918:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 9 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-05-201912:30Βαγίων 5χ5 Παμβαγιακός Α.Σ. -Αθλητική Πολιτεία 4 - 0 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05-05-201912:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 1 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-05-201911:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 7 - 1 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
08-05-201919:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3 - 5 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12-05-201910:30Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Υψηλάντης Α.Ο. 0 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-05-201912:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1 - 10 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18-05-201918:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Παμβαγιακός Α.Σ. 9 - 3 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-05-201919:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 9 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18-05-201912:00Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 4 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-05-201917:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-05-201917:00Βαγίων 5χ5 Παμβαγιακός Α.Σ. -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24-05-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 5 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-05-201919:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-06-201910:30Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3 - 7 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-05-201911:30Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1 - 7 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-06-201913:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Υψηλάντης Α.Ο. 3 - 5 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27-05-201919:30Ολύμπικο 7χ7 Παμβαγιακός Α.Σ. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4 - 9 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
15-05-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Υψηλάντης Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 6 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-05-201919:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 5 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αθλητική Πολιτεία 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-06-201909:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5 - 1 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-06-201919:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 3 - 4 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-05-201919:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-06-201912:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Παμβαγιακός Α.Σ. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
15-06-201910:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Υψηλάντης Α.Ο. 5 - 3 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-06-201919:00Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 4 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ