Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Τζούνιορ - 4ος Όμιλος Ηλιόπουλος   


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑσωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - Δεν έχει ορισθεί
Ύπατου Α.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
20-01-201810:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ηρακλής Α.Ο. 3 - 1 ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-01-201810:30Δηλεσίου 7Χ7 Ύπατου Α.Ο. -Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4 - 2 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
28-01-201810:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ύπατου Α.Ο. 0 - 3 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
27-01-201810:00Σχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Πλαταιών Α.Ο. 3 - 1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28-01-201810:30Οινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Ηρακλής Α.Ο. 2 - 0 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-02-201810:30Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-02-201810:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ολυμπιάδα Γ.Σ. 0 - 3 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΑσωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - Δεν έχει ορισθεί
Πλαταιών Α.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-02-201810:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ύπατου Α.Ο. 2 - 2 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11-02-201810:30Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
03-03-201813:00Οινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 0 - 4 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ηρακλής Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
03-03-201810:30Ασωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Ύπατου Α.Ο. 0 - 1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ολυμπιάδα Γ.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΠλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑσωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
28-02-201819:00Δηλεσίου 7Χ7 Ύπατου Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 1 - 4 ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
Ολυμπιάδα Γ.Σ.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ηρακλής Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
17-03-201811:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ολυμπιάδα Γ.Σ. 2 - 0 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ύπατου Α.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-04-201812:00Οινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Ύπατου Α.Ο. 3 - 2 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-03-201810:30Ασωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - Δεν έχει ορισθεί
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-04-201811:00Ασωπίας Ηρακλής Α.Ο. -Ολυμπιάδα Γ.Σ. 4 - 2 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΎπατου Ύπατου Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
14-04-201815:00Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 1 - 4 ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ύπατου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
18-04-201820:00Σχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Ηρακλής Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Πλαταιών Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΎπατου Ύπατου Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Ολυμπιάδα Γ.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Α.Ο.- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΎπατου Ύπατου Α.Ο. -Ηρακλής Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Ύπατου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ηρακλής Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ολυμπιάδα Γ.Σ.- ρεπό