Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Τζούνιορ - 2ος Όμιλος Ηλιόπουλος   


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
13-01-201811:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 14 - 2 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - ΦΛΟΥΔΑ ΣΟΝΙΑ
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Δεν έχει ορισθεί
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-01-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Κόκκινου Π.Α.Ο. 3 - 2 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
20-01-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 7 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
21-01-201810:30ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 9 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
28-01-201810:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 3 - 4 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27-01-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 4 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-01-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 9 - 4 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Κόκκινου Π.Α.Ο.- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
03-02-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 3 - 4 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-02-201810:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 4 - 3 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04-02-201810:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-02-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 4 - 3 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11-02-201810:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
11-02-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 2 ΦΛΟΥΔΑ ΣΟΝΙΑ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-02-201818:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 7 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
25-02-201811:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 1 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
25-02-201812:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 1 - 4 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-03-201812:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 7 - 4 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
10-03-201818:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 3 - 0 ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
11-03-201812:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 4 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-03-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 11 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
18-03-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 7 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
17-03-201810:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 4 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-04-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ορχομενού Α.Ε. 2 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31-03-201814:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-04-201811:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15-04-201811:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 10 - 0 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15-04-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1 - 6 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κόκκινου Π.Α.Ο.- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-04-201810:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 1 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
22-04-201811:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4 - 3 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21-04-201818:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό