Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Τζούνιορ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ  


15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-04-201711:00Ενωσης 7χ7 Ιόλαος ΑΓΣ -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 8 - 5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
26-04-201718:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. 3 - 0 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22-04-201710:00Ενωσης 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3 - 1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
23-04-201711:00Ενωσης 7χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πελοπίδας 2004 ΑΣ 3 - 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
30-04-201710:00Ενωσης 7χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 5 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
02-05-201718:30Δεν έχει ορισθεί Αθλητική Πολιτεία -Ιόλαος ΑΓΣ 2 - 4 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
06-05-201710:00Ενωσης 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ιόλαος ΑΓΣ 3 - 4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
26-03-201710:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
27-11-201611:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 7 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27-11-201611:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 2 - 12 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-12-201611:00Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 11 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
03-12-201611:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 11 - 3 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-12-201612:30Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Αθλητική Πολιτεία 0 - 14 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
10-12-201611:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 12 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-12-201611:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 6 - 2 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11-12-201611:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3 - 6 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
06-04-201716:30Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 4 - 2 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
18-12-201611:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παρνασσός Α.Σ.Α. 7 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
18-12-201612:30Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-04-201711:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
14-01-201711:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 6 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-01-201711:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 8 - 4 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-01-201711:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 5 - 7 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22-01-201711:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 4 - 7 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
21-01-201711:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Παρνασσός Α.Σ.Α. 3 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-01-201711:00Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
29-01-201711:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αθλητική Πολιτεία 1 - 4 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28-01-201711:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0 - 6 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παρνασσός Α.Σ.Α.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-02-201711:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Παρνασσός Α.Σ.Α. 8 - 0 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04-02-201712:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 7 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
05-02-201711:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 4 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-02-201711:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2 - 11 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-02-201711:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 17 - 0 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12-02-201711:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1 - 3 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-02-201711:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 6 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19-02-201711:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 5 - 3 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
19-02-201711:00Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 8 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
05-03-201712:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 5 - 3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
05-03-201711:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2 - 5 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-03-201711:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 - 8 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-03-201711:00Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
12-03-201711:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Παρνασσός Α.Σ.Α. 3 - 0 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
12-03-201710:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αθλητική Πολιτεία 1 - 7 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
19-03-201711:00Διστόμου 5χ5 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 8 - 3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
19-03-201712:00Αράχωβας 5χ5 Παρνασσός Α.Σ.Α. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 6 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
18-03-201711:00Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Νεός ΠΑΟK Κυριακίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
02-04-201711:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 9 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
01-04-201711:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 2 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
02-04-201710:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 13 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Παρνασσός Α.Σ.Α.- ρεπό