Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προπαίδων - Κ-12/ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-02-201910:00Ύπατου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -θήβα Α.Ο. Η 4 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
10-02-201910:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Οινοφύτων ΠΑΣ 4 - 1 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
02-03-201910:30Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -θήβα Α.Ο. Η 0 - 3 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Δηλεσίου Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
17-04-201919:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 1 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
16-03-201910:30Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Πλαταιών Α.Ο. 1 - 1 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
16-03-201912:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 7 - 2 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
15-03-201918:30Δηλεσίου 7Χ7 Δηλεσίου Α.Ε. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 3 - 7 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
23-03-201910:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 0 - 7 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
24-03-201911:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Δηλεσίου Α.Ε. 8 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Οινοφύτων ΠΑΣ - Δεν έχει ορισθεί
Πλαταιών Α.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
30-03-201912:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3 - 0 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
30-03-201910:00Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
31-03-201910:30Δηλεσίου 7Χ7 Δηλεσίου Α.Ε. -Οινοφύτων ΠΑΣ 3 - 14 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
17-04-201917:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Δηλεσίου Α.Ε. 9 - 2 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14-05-201919:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. 1 - 3 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
07-04-201909:00Παπαιωάννου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 5 - 2 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Οινοφύτων ΠΑΣ- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
13-04-201910:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 2 - 5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
13-04-201914:30Παπαιωάννου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 6 - 0 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14-04-201910:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Οινοφύτων ΠΑΣ 0 - 6 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Δηλεσίου Α.Ε.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
20-04-201910:30Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Δηλεσίου Α.Ε. 7 - 0 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
21-04-201912:00Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3 - 1 ΜΥΛΩΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
20-04-201913:30Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 8 - 1 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-05-201909:30Παπαιωάννου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Πλαταιών Α.Ο. 3 - 2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
04-05-201910:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Οινοφύτων ΠΑΣ 9 - 3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
10-05-201919:30Παπαιωάννου Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ -Δηλεσίου Α.Ε. 6 - 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11-05-201911:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0 - 2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12-05-201911:00Πλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Οινοφύτων ΠΑΣ 3 - 2 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-05-201911:30Δηλεσίου 7Χ7 Δηλεσίου Α.Ε. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 3 - 4 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-05-201911:30Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-05-201919:00Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πλαταιών Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Δηλεσίου Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλαταιών Πλαταιών Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - Δεν έχει ορισθεί
Οινοφύτων ΠΑΣ- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Πλαταιών Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ - Δεν έχει ορισθεί
Δηλεσίου Α.Ε.- ρεπό