Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προπαίδων - Κ-12/ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
16-05-201919:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 8 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-02-201911:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Πανγεωργικός Α.Ε. 7 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Αθλητική Πολιτεία - Δεν έχει ορισθεί
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
03-03-201911:30Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Πανγεωργικός Α.Ε. 4 - 1 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
03-03-201912:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 6 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-03-201911:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3 - 5 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παρνασσός Α.Σ.Α.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
16-03-201917:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Ορχομενού Α.Ε. 9 - 3 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-03-201910:30Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 5 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28-03-201920:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
24-03-201910:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πανγεωργικός Α.Ε. 11 - 0 ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
24-03-201912:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Αθλητική Πολιτεία 4 - 2 ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
30-03-201912:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 0 - 12 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
31-03-201919:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 4 - 4 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-03-201910:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0 - 8 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
06-04-201910:30Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Ορχομενού Α.Ε. - ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
06-04-201910:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06-04-201912:00ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-04-201910:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Παρνασσός Α.Σ.Α. 1 - 3 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13-04-201910:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Πανγεωργικός Α.Ε. 7 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14-04-201912:00Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αθλητική Πολιτεία 8 - 2 ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-04-201910:30Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -Παρνασσός Α.Σ.Α. 3 - 4 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20-04-201911:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
20-04-201910:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 0 - 4 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-05-201917:30ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Ορχομενού Α.Ε. 5 - 3 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία - Δεν έχει ορισθεί
12-05-201917:30Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 6 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παρνασσός Α.Σ.Α.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-05-201918:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παρνασσός Α.Σ.Α. 10 - 0 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
11-05-201910:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία 3 - 6 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-05-201910:00Ολύμπικο 7χ7 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. - ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-05-201910:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0 - 9 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18-05-201913:00Λιοντου 7χ7 Αθλητική Πολιτεία -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Παρνασσός Α.Σ.Α. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Δεν έχει ορισθεί
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό