Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προπαίδων - 2ος Όμιλος Κουτριάρης   


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
13-01-201811:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 14 - 0 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13-01-201811:00Ύπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -Οινοφύτων ΠΑΣ 5 - 2 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
13-01-201811:00Σχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 2 - 3 ΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
20-01-201810:30Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Δηλεσίου Α.Ε. 0 - 9 Δεν έχει ορισθεί
21-01-201810:30Αγίου Θωμά Οινοφύτων ΠΑΣ -Ιόλαος ΑΓΣ 0 - 2 ΤΣΙΑΚΜΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ.
21-01-201815:00Αλίαρτου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Πελοπίδας 2004 ΑΣ 2 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
28-01-201812:30Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Δηλεσίου Α.Ε. 8 - 0 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
27-01-201812:00Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Πελοπίδας 2004 ΑΣ 0 - 10 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-201810:30Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1 - 1 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
03-02-201810:30Αλίαρτου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 7 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
03-02-201812:00Ύπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -Ιόλαος ΑΓΣ 1 - 1 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
04-02-201812:00Σχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Οινοφύτων ΠΑΣ 3 - 2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-02-201810:00Οινοφύτων Δηλεσίου Α.Ε. -Πελοπίδας 2004 ΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-02-201812:30Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Οινοφύτων ΠΑΣ 0 - 3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10-02-201812:30Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 0 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-02-201811:00Ακραιφνίου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Δηλεσίου Α.Ε. 4 - 2 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
03-03-201810:00Μουρικίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Ιόλαος ΑΓΣ 3 - 9 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
03-03-201812:30Αγίου Θωμά Οινοφύτων ΠΑΣ -Πελοπίδας 2004 ΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΣχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
10-03-201810:30Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Οινοφύτων ΠΑΣ 6 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Δεν έχει ορισθείΎπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΎπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
18-03-201811:00Σχηματαρίου Δηλεσίου Α.Ε. -Ιόλαος ΑΓΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-03-201810:30Ακραιφνίου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Οινοφύτων ΠΑΣ 6 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-04-201810:30Οινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Δηλεσίου Α.Ε. 3 - 2 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΝεοχωρακίου Ιόλαος ΑΓΣ -Πελοπίδας 2004 ΑΣ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-04-201812:30Ύπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -Δηλεσίου Α.Ε. 9 - 2 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δεν έχει ορισθείΟινοφύτων Οινοφύτων ΠΑΣ -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
14-04-201811:00Ακραιφνίου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Ιόλαος ΑΓΣ 0 - 4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ