Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προπαίδων - 1ος Όμιλος Κουτριάρης   


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-01-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
13-01-201812:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-01-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 7 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
20-01-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 6 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
27-01-201815:00Διστόμου Αθλητική Πολιτεία -Ορχομενού Α.Ε. 1 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
28-01-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πανγεωργικός Α.Ε. 3 - 3 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27-01-201812:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-02-201810:30ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
03-02-201812:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
04-02-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 - 2 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-02-201810:30Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 10 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-02-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 4 - 1 ΦΛΟΥΔΑ ΣΟΝΙΑ
10-02-201812:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
03-03-201810:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 4 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
25-02-201811:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αθλητική Πολιτεία 0 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-03-201812:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 7 - 1 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-03-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 7 - 3 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
11-03-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
11-03-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 6 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-03-201813:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Ορχομενού Α.Ε. 2 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
17-03-201812:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 7 - 7 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
17-03-201810:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
31-03-201810:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Πανγεωργικός Α.Ε. 1 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
31-03-201815:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 6 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
01-04-201811:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-04-201811:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 9 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία - Δεν έχει ορισθεί
14-04-201811:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-04-201810:30Μπόκα 7Χ7 ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ορχομενού Α.Ε. 5 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
21-04-201811:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3 - 2 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21-04-201812:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. 0 - 3 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πανγεωργικός Α.Ε.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αθλητική Πολιτεία - Δεν έχει ορισθεί
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Αθλητική Πολιτεία -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό