Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Προπαίδων -   


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
26-11-201612:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Ορχομενού Α.Ε. 1 - 2 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
26-03-201712:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 6 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-11-201611:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ιόλαος ΑΓΣ 2 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
26-03-201711:00Ένωσης ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1 - 2 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-12-201611:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ύπατου Α.Ο. 6 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
04-12-201611:30Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Πανγεωργικός Α.Ε. 0 - 3 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-12-201610:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 5 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03-12-201611:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4 - 2 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-12-201612:00Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Ορχομενού Α.Ε. 1 - 7 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10-12-201610:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Ύπατου Α.Ο. 4 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
10-12-201610:30Υψηλάντη ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 10 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11-12-201612:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ιόλαος ΑΓΣ 1 - 5 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-12-201611:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 4 - 1 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18-12-201610:30Υψηλάντη ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Αθλητική Πολιτεία 1 - 7 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
17-12-201611:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ιόλαος ΑΓΣ 1 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
18-12-201612:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-01-201711:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Ύπατου Α.Ο. 7 - 0 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14-01-201712:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15-01-201711:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1 - 1 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14-01-201711:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3 - 2 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-01-201710:30Υψηλάντη ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Ορχομενού Α.Ε. 0 - 7 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22-01-201711:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 7 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22-01-201711:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 4 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21-01-201711:00Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Ιόλαος ΑΓΣ 1 - 5 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-01-201711:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Πανγεωργικός Α.Ε. 3 - 1 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
28-01-201712:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Αθλητική Πολιτεία 4 - 2 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
29-01-201712:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 3 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-201710:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 7 - 0 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-02-201711:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ύπατου Α.Ο. 2 - 1 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
04-02-201711:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 7 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
05-02-201711:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 1 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05-02-201712:00Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1 - 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-02-201711:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 3 - 4 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12-02-201710:30Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 4 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
12-02-201711:00Υψηλάντη ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Ιόλαος ΑΓΣ 0 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12-02-201711:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 1 - 4 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-02-201711:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Πανγεωργικός Α.Ε. 6 - 0 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18-02-201711:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
19-02-201712:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4 - 1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
19-02-201712:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3 - 0 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-03-201711:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -Ορχομενού Α.Ε. 3 - 2 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
05-03-201712:00Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Ύπατου Α.Ο. 2 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
05-03-201710:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 6 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05-03-201710:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-03-201711:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 5 - 1 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08-04-201710:00Αλίαρτου ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Πανγεωργικός Α.Ε. 6 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12-03-201712:00Αράχωβας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Αθλητική Πολιτεία 1 - 3 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
12-03-201711:00Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Ιόλαος ΑΓΣ 0 - 6 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-03-201710:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ύπατου Α.Ο. 5 - 0 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19-03-201710:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Πανγεωργικός Α.Ε. 3 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-03-201711:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 4 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19-03-201711:00Μουρικίου Ιόλαος ΑΓΣ -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 7 - 0 ΣΚΥΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
02-04-201711:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ορχομενού Α.Ε. 3 - 6 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-04-201710:30Υψηλάντη ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ -Ύπατου Α.Ο. 1 - 0 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
02-04-201712:30Αγ. Γεωργίου ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 7 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
01-04-201710:30Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Ιόλαος ΑΓΣ 2 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ