Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Παίδων - 1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-01-201813:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
22-04-201811:00Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14-01-201815:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5 - 0 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-01-201812:30Δάυλειας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2 - 1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
20-01-201810:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 3 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21-01-201812:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 1 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
27-01-201810:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1 - 1 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
28-01-201815:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 3 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
27-01-201810:30Δάυλειας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1 - 5 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-02-201810:30Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2 - 3 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
03-02-201810:30Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 4 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
04-02-201810:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 2 - 1 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
10-02-201810:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-02-201815:00Ένωσης ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-02-201810:30Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0 - 4 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-04-201810:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-02-201810:30Δάυλειας ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
04-03-201810:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1 - 1 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
10-03-201810:30Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 3 - 2 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10-03-201812:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2 - 6 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11-03-201810:30Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 3 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-03-201810:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 2 - 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
18-03-201810:30Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΓΟΥΕΜΠΛΕΪ ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
31-03-201817:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-04-201811:00Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4 - 0 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΔιστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
15-04-201811:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.Ο 5 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ