Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Παίδων - 1ος ΟΜΙΛΟΣ  


15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
30-04-201711:00Ένωσης Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Ολυμπιάδα Γ.Σ. 1 - 6 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
02-05-201717:00Ένωσης θήβα Α.Ο. Η -Αθλητική Πολιτεία 6 - 5 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
06-05-201711:30Ένωσης Ολυμπιάδα Γ.Σ. -θήβα Α.Ο. Η 0 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
27-11-201611:00Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
12-04-201717:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Μαυροματίου Α.Ο. 5 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
27-11-201614:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
04-12-201611:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 6 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03-12-201611:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 6 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
03-12-201611:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 - 2 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Πανβαγιακός Α.Σ.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-12-201611:30Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
11-12-201610:30Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 8 - 0 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11-12-201611:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αθλητική Πολιτεία 1 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-12-201613:30Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2 - 5 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
17-12-201610:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3 - 0 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
17-12-201611:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2 - 6 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Μαυροματίου Α.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-01-201711:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 8 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
14-01-201710:30Υψηλάντη ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Πανβαγιακός Α.Σ. 8 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-01-201711:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 7 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-01-201712:00Υψηλάντη ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 4 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
22-01-201709:30Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-01-201711:30Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Μαυροματίου Α.Ο. 7 - 2 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-01-201711:30Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Πανβαγιακός Α.Σ. 1 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-01-201711:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 1 - 4 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-01-201711:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0 - 12 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
05-02-201711:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 7 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05-02-201711:30Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανβαγιακός Α.Σ. 5 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
26-03-201712:30Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Αθλητική Πολιτεία 2 - 4 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-02-201711:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 7 - 0 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
11-02-201711:00Υψηλάντη ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
12-02-201712:00Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Μαυροματίου Α.Ο. 12 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Πανβαγιακός Α.Σ.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-04-201710:30Ένωσης Αθλητική Πολιτεία -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
19-02-201711:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Πανβαγιακός Α.Σ. 8 - 3 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
19-02-201710:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 7 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
05-03-201711:00Υψηλάντη ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 11 - 0 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
05-03-201711:30Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Πανβαγιακός Α.Σ. 4 - 3 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
04-03-201711:30Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 2 - 2 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μαυροματίου Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
26-03-201713:30Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 4 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12-03-201711:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 10 - 1 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-04-201711:00Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Αθλητική Πολιτεία- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
19-03-201711:30Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Πανβαγιακός Α.Σ. 3 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-03-201712:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αθλητική Πολιτεία 1 - 4 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
19-03-201711:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3 - 1 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-04-201710:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 5 - 4 ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
01-04-201712:30Υψηλάντη ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Μαυροματίου Α.Ο. 4 - 0 ΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12-04-201717:00Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Αθλητική Πολιτεία - ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό