Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Β' κατηγορία - Β΄Κατηγορία- 1ος Όμιλο  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
06-10-201916:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 0 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
06-10-201916:00Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 1 - 1 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
05-10-201916:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 2 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06-10-201916:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Άσκρης Α.Ο. 7 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
06-10-201916:00Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 4 - 0 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
13-10-201916:00Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 0 - 3 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-10-201916:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 1 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13-10-201916:00Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 6 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13-10-201916:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Πήγασος Α.Ο. 2 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
13-10-201916:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 6 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-12-201915:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 3 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
19-10-201916:30ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Χωστίων Α.Σ. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-10-201916:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
20-10-201916:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Άσκρης Α.Ο. 7 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20-10-201916:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 1 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-11-201915:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 1 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-11-201915:00Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
09-11-201915:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Πανγεωργικός Α.Ε. 1 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
10-11-201915:30Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Πήγασος Α.Ο. 0 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10-11-201915:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Άσκρης Α.Ο. 5 - 0 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
16-11-201915:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 2 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-11-201915:00Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2 - 3 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17-11-201915:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 0 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17-11-201915:00Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 3 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
17-11-201915:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Χωστίων Α.Σ. 4 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
24-11-201915:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24-11-201915:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Πήγασος Α.Ο. 2 - 1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23-11-201915:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 3 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
24-11-201915:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Χωστίων Α.Σ. -Άσκρης Α.Ο. 3 - 1 ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24-11-201915:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2 - 0 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-12-201915:00Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 2 - 5 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-12-201915:00Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 1 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-12-201915:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
01-12-201915:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Πήγασος Α.Ο. 0 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-12-201915:00Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Χωστίων Α.Σ. 1 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-12-201915:00Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1 - 4 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
15-12-201915:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
14-12-201915:00Αγ. Γεωργίου Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 6 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-12-201915:00Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Άσκρης Α.Ο. 4 - 1 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02-02-202015:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
19-01-202015:00Αντίκυρας Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Παρνασσός Α.Σ.Α. 2 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11-01-202015:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 0 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-01-202015:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 2 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19-01-202015:00Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 0 - 5 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-01-202015:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Χωστίων Α.Σ. 5 - 0 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
26-01-202015:00Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1 - 4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
26-01-202015:00Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 2 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26-01-202015:00Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Πανγεωργικός Α.Ε. 2 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
26-01-202015:00Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Πήγασος Α.Ο. 0 - 3 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26-01-202015:00Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 2 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-02-202015:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
08-02-202015:30Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 3 - 1 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
09-02-202015:30Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 4 - 5 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
09-02-202015:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Άσκρης Α.Ο. 2 - 1 ΚΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09-02-202015:30Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-02-202015:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 2 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
16-02-202015:30Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 0 - 2 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
16-02-202015:30Αγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Πανγεωργικός Α.Ε. 1 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16-02-202015:30Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Πήγασος Α.Ο. 3 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
16-02-202015:00Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 3 - 0 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-02-202015:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 1 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
22-02-202015:30Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 6 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-02-202015:30Άσκρης Άσκρης Α.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. 0 - 6 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23-02-202015:30Δάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 5 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
23-02-202015:30Αγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 1 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-03-202015:30Ελλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Παρνασσός Α.Σ.Α. 0 - 3 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
07-03-202015:30Κυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 2 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
08-03-202015:30Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Πήγασος Α.Ο. 0 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
08-03-202015:30Ακραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Άσκρης Α.Ο. 4 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-03-202015:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 2 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Άσκρης Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑκραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίας Άννας Πήγασος Α.Ο. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Άσκρης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Παρνασσός Α.Σ.Α. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑκραιφνίου Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Άσκρης Α.Ο. -Πήγασος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚυριακίου Νεός ΠΑΟK Κυριακίου -Χωστίων Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔάυλειας Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλλοπίας Χωστίων Α.Σ. -Πανγεωργικός Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Πήγασος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ. Γεωργίου Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. -Άσκρης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί