Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Α' κατηγορία  


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
21-09-201917:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-09-201917:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 6 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-09-201917:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0 - 0 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
21-09-201917:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Παμβαγιακός Α.Σ. 2 - 3 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
21-09-201917:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
21-09-201917:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 6 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
21-09-201917:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1 - 3 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κόκκινου Π.Α.Ο.- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-09-201917:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 4 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
28-09-201917:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 1 - 4 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28-09-201917:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28-09-201917:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 5 - 0 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
28-09-201917:00Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 0 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-09-201917:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. 1 - 0 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
28-09-201917:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 3 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Υψηλάντης Α.Ο.- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
05-10-201916:30Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
05-10-201916:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 2 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
05-10-201916:30Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
05-10-201916:30Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-10-201915:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. 2 - 1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05-10-201916:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
06-10-201916:30Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
12-10-201916:00Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-10-201916:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 3 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12-10-201916:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 5 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12-10-201916:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 3 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
12-10-201916:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 2 - 2 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
12-10-201916:00Ένωσης Υψηλάντης Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 1 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
12-10-201916:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
19-10-201916:00Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 2 - 1 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
19-10-201916:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-10-201916:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-10-201916:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 3 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19-10-201916:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
19-10-201916:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19-10-201916:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ελλοπιακός Α.Ο. 2 - 4 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
02-11-201915:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02-11-201915:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 2 - 4 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
02-11-201915:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Ορχομενού Α.Ε. 4 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
02-11-201915:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 3 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02-11-201915:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Μαυροματίου Α.Ο. 5 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
02-11-201915:00Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
02-11-201915:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
09-11-201915:00Ένωσης Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 3 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
09-11-201915:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
09-11-201915:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 3 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10-11-201915:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Λεονταρίου Α.Σ. 5 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
09-11-201915:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-11-201915:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0 - 3 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09-11-201915:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Ελλοπιακός Α.Ο. 1 - 3 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
16-11-201915:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 4 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16-11-201915:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
16-11-201915:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
16-11-201915:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Παμβαγιακός Α.Σ. 0 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
16-11-201915:00Ένωσης Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 7 - 0 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
16-11-201915:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
17-11-201915:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
23-11-201915:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 1 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
23-11-201915:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 0 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
04-12-201915:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 1 - 1 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-11-201915:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 5 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-11-201915:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Ορχομενού Α.Ε. 2 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
23-11-201915:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 0 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23-11-201915:00Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
Ελλοπιακός Α.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
30-11-201915:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 0 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
30-11-201915:00Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-11-201915:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Παμβαγιακός Α.Σ. 3 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-11-201915:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
30-11-201915:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 2 - 2 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-11-201915:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1 - 3 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Λεονταρίου Α.Σ.- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
07-12-201915:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 4 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
07-12-201915:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 3 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
07-12-201915:00Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 5 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
07-12-201915:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 3 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
07-12-201915:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-12-201915:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 1 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
14-12-201915:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 5 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
14-12-201915:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 3 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
14-12-201915:00Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 2 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14-12-201915:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Ελλοπιακός Α.Ο. 5 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
15-12-201915:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 4 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14-12-201915:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
11-01-202015:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 1 - 3 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11-01-202014:00ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Λεονταρίου Α.Σ. -θήβα Α.Ο. Η 3 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11-01-202015:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 6 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
11-01-202015:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 7 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
11-01-202015:00Αλίαρτου Μαυροματίου Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 7 - 2 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
11-01-202015:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 0 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Παμβαγιακός Α.Σ.- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
18-01-202015:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -θήβα Α.Ο. Η 0 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
18-01-202015:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
18-01-202015:00Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 3 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
18-01-202015:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Υψηλάντης Α.Ο. 2 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-01-202015:00Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18-01-202015:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. 1 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
25-01-202015:00Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 2 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
25-01-202015:00Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 7 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Δεν έχει ορισθείΑντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
25-01-202015:00Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
25-01-202015:00Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 4 - 2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25-01-202015:00Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 4 - 1 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25-01-202015:00Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 2 - 4 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μαυροματίου Α.Ο.- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
01-02-202015:00Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 3 - 3 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-02-202015:00Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -θήβα Α.Ο. Η 1 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-02-202015:00Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 9 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-02-202015:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 4 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01-02-202015:00Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
01-02-202015:00Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 4 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κόκκινου Π.Α.Ο.- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
08-02-202015:30Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 3 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Δεν έχει ορισθείΘεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
08-02-202015:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 0 - 5 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
08-02-202015:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 7 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
08-02-202015:30Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 1 - 4 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08-02-202015:30Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 2 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
08-02-202015:00Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 3 - 2 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υψηλάντης Α.Ο.- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
15-02-202015:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 0 - 1 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15-02-202015:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 7 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
15-02-202015:30Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
15-02-202015:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 3 - 1 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15-02-202015:30Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. 1 - 0 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15-02-202015:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 0 - 0 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
15-02-202015:30Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. 3 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
22-02-202015:30Θήβας θήβα Α.Ο. Η -Κόκκινου Π.Α.Ο. 0 - 5 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
22-02-202015:30Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 1 - 0 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
22-02-202015:30Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 0 - 1 ΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22-02-202015:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0 - 5 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-02-202015:30Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Ελλοπιακός Α.Ο. 3 - 3 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
22-02-202015:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 5 - 0 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.- ρεπό

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
29-02-202015:30Αντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα 2 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29-02-202015:30Υψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 5 - 0 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29-02-202015:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. 0 - 2 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
29-02-202015:30Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 4 - 1 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
29-02-202015:30Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Μαυροματίου Α.Ο. 3 - 0 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
29-02-202015:30Αλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. 1 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.- ρεπό

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
07-03-202015:30Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η 1 - 0 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
07-03-202015:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. 1 - 1 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
07-03-202015:30Ορχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Λεονταρίου Α.Σ. 0 - 4 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07-03-202015:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 3 - 0 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-03-202015:30Βαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. 0 - 1 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
07-03-202015:30Άσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Ελλοπιακός Α.Ο. 5 - 0 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Παναλίαρτος Α.Π.Ο.- ρεπό

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΘεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΈνωσης Ορχομενού Α.Ε. -Μαυροματίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.- ρεπό

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Λεονταρίου Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.- ρεπό

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΥψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Παμβαγιακός Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Μαυροματίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ελλοπιακός Α.Ο.- ρεπό

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΒαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Λεονταρίου Α.Σ.- ρεπό

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΘεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Μαυροματίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ορχομενού Α.Ε.- ρεπό

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΕλλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα- ρεπό

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Λεονταρίου Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΟρχομενού Ορχομενού Α.Ε. -Υψηλάντης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Παμβαγιακός Α.Σ.- ρεπό

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΥψηλάντη Υψηλάντης Α.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΘήβας θήβα Α.Ο. Η -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑντίκυρας Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Παμβαγιακός Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.- ρεπό

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ- ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΘ
Δεν έχει ορισθείΆσπρων Σπιτιών Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -θήβα Α.Ο. Η - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΆρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Κόκκινου Π.Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Λεονταρίου Α.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαγίων Παμβαγιακός Α.Σ. -Υψηλάντης Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕρυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑλίαρτου Παναλίαρτος Α.Π.Ο. -Ελλοπιακός Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Μαυροματίου Α.Ο.- ρεπό