Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ

Α/ΑΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1Aνευ ΑγώνοςΠροπαίδων(2ος Όμιλος ()Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
2Αθλητική ΠολιτείαΠροπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )ΈνωσηςΔεν έχει ορισθεί
3Αθλητική ΠολιτείαΤζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΈνωσηςΔεν έχει ορισθεί
4Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.Κύπελλο()ΔιστόμουΔεν έχει ορισθεί
5Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.Παίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)ΔιστόμουΔεν έχει ορισθεί
6Άνευ ΑγώνοςΚύπελλο()Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
7Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
8Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο.Κύπελλο()Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
9Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο.Τζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
10Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΑκραιφνίουΔεν έχει ορισθεί
11Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.Κύπελλο()ΑκραιφνίουΔεν έχει ορισθεί
12Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.Παίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)ΑκραιφνίουΔεν έχει ορισθεί
13Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΆρματοςΔεν έχει ορισθεί
14Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.Κύπελλο()ΆρματοςΔεν έχει ορισθεί
15Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΆρματοςΔεν έχει ορισθεί
16Άσκρης Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
17Άσκρης Α.Ο.Κύπελλο()ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
18Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣΠαίδων()ΣχηματαρίουΔεν έχει ορισθεί
19Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣΠαίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΣχηματαρίουΔεν έχει ορισθεί
20Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣΤζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΣχηματαρίουΔεν έχει ορισθεί
21ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.ΟΠαίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)ΓΟΥΕΜΠΛΕΪΔεν έχει ορισθεί
22ΓΟΥΕΜΠΛΕΪ Α.ΟΤζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΓΟΥΕΜΠΛΕΪΔεν έχει ορισθεί
23Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΕρυθρώνΔεν έχει ορισθεί
24Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.Κύπελλο()ΕρυθρώνΔεν έχει ορισθεί
25Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΕρυθρώνΔεν έχει ορισθεί
26Δηλεσίου Α.Ε.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
27Δηλεσίου Α.Ε.Κύπελλο()ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
28Δηλεσίου Α.Ε.Προπαίδων(2ος Όμιλος ()ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
29Δηλεσίου Α.Ε.Προπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
30Δόξα Μουρικίου Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΜουρικίουΔεν έχει ορισθεί
31Δόξα Μουρικίου Α.Ο.Κύπελλο()ΜουρικίουΔεν έχει ορισθεί
32Ελεώνας Α.Ε.Σ.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΕλεώναΔεν έχει ορισθεί
33Ελεώνας Α.Ε.Σ.Κύπελλο()ΕλεώναΔεν έχει ορισθεί
34Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί
35Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.Κύπελλο()ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί
36Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.Προπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί
37Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί
38Ελλοπιακός Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΚαπαρελίουΔεν έχει ορισθεί
39Ελλοπιακός Α.Ο.Κύπελλο()ΚαπαρελίουΔεν έχει ορισθεί
40ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥΠροπαίδων(2ος Όμιλος ()Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
41ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥΠροπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
42Ένωση Άσπρων Σπιτιών - ΑντίκυραΑ' κατηγορία(Α Κατηγορία)Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
43Ένωση Άσπρων Σπιτιών - ΑντίκυραΚύπελλο()Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
44Ένωση Άσπρων Σπιτιών - ΑντίκυραΠροπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
45Ένωση Άσπρων Σπιτιών - ΑντίκυραΤζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )Άσπρων ΣπιτιώνΔεν έχει ορισθεί
46Επαμεινώνδας Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΛεύκτρωνΔεν έχει ορισθεί
47Επαμεινώνδας Α.Ο.Κύπελλο()ΛεύκτρωνΔεν έχει ορισθεί
48Επαμεινώνδας Α.Ο.Τζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΛεύκτρωνΔεν έχει ορισθεί
49Ηρακλής Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΑσωπίαςΔεν έχει ορισθεί
50Ηρακλής Α.Ο.Κύπελλο()ΑσωπίαςΔεν έχει ορισθεί
51Ηρακλής Α.Ο.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΑσωπίαςΔεν έχει ορισθεί
52Θεσπιακός Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΘεσπιώνΔεν έχει ορισθεί
53Θεσπιακός Α.Ο.Κύπελλο()ΘεσπιώνΔεν έχει ορισθεί
54θήβα Α.Ο. ΗΚύπελλο()ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
55θήβα Α.Ο. ΗΠαίδων()ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
56θήβα Α.Ο. ΗΠαίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
57Ιόλαος ΑΓΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος ()ΝεοχωρακίουΔεν έχει ορισθεί
58Ιόλαος ΑΓΣΠαίδων()ΝεοχωρακίουΔεν έχει ορισθεί
59Ιόλαος ΑΓΣΠαίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΝεοχωρακίουΔεν έχει ορισθεί
60Ιόλαος ΑΓΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )ΝεοχωρακίουΔεν έχει ορισθεί
61Ιόλαος ΑΓΣΤζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΝεοχωρακίουΔεν έχει ορισθεί
62Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
63Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Κύπελλο()ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
64Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Προπαίδων(2ος Όμιλος ()ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
65Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Παίδων()ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
66Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Παίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
67Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Προπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
68Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.Τζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΘήβαςΔεν έχει ορισθεί
69Κάστρου Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΚόκκινουΔεν έχει ορισθεί
70Κάστρου Α.Ο.Κύπελλο()ΚόκκινουΔεν έχει ορισθεί
71Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)Αγίου ΘωμάΔεν έχει ορισθεί
72Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.Κύπελλο()Αγίου ΘωμάΔεν έχει ορισθεί
73Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΚαπαρελίουΔεν έχει ορισθεί
74Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.Κύπελλο()ΚαπαρελίουΔεν έχει ορισθεί
75Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.Τζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΚαπαρελίουΔεν έχει ορισθεί
76Κόκκινου Π.Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΚόκκινουΔεν έχει ορισθεί
77Κόκκινου Π.Α.Ο.Κύπελλο()ΚόκκινουΔεν έχει ορισθεί
78Κόκκινου Π.Α.Ο.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΚόκκινουΔεν έχει ορισθεί
79Λεονταρίου Α.Σ.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΘεσπιώνΔεν έχει ορισθεί
80Λεονταρίου Α.Σ.Κύπελλο()ΘεσπιώνΔεν έχει ορισθεί
81Μαυροματίου Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
82Μαυροματίου Α.Ο.Κύπελλο()ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
83Μαυροματίου Α.Ο.Παίδων()ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
84Μαυροματίου Α.Ο.Παίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΆσκρηςΔεν έχει ορισθεί
85ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Παίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
86ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Προπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
87ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
88Νεός ΠΑΟK ΚυριακίουΒ' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΚυριακίουΔεν έχει ορισθεί
89Νεός ΠΑΟK ΚυριακίουΚύπελλο()ΚυριακίουΔεν έχει ορισθεί
90Νεός ΠΑΟK ΚυριακίουΤζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΚυριακίουΔεν έχει ορισθεί
91Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
92Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.Κύπελλο()Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
93Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.Παίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
94Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.Προπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
95Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
96Οινοφύτων ΠΑΣΒ' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
97Οινοφύτων ΠΑΣΚύπελλο()ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
98Οινοφύτων ΠΑΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος ()ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
99Οινοφύτων ΠΑΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
100Ολυμπιάδα Γ.Σ.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
101Ολυμπιάδα Γ.Σ.Κύπελλο()ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
102Ολυμπιάδα Γ.Σ.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΟινοφύτωνΔεν έχει ορισθεί
103Ορχομενού Α.Ε.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΟρχομενούΔεν έχει ορισθεί
104Ορχομενού Α.Ε.Κύπελλο()ΟρχομενούΔεν έχει ορισθεί
105Ορχομενού Α.Ε.Προπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )ΟρχομενούΔεν έχει ορισθεί
106Ορχομενού Α.Ε.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΟρχομενούΔεν έχει ορισθεί
107Παναλίαρτος Α.Π.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΑλίαρτουΔεν έχει ορισθεί
108Παναλίαρτος Α.Π.Ο.Κύπελλο()ΑλίαρτουΔεν έχει ορισθεί
109Παναλίαρτος Α.Π.Ο.Παίδων(1ος Όμιλος(Θεοδώρου Νι)ΑλίαρτουΔεν έχει ορισθεί
110Παναλίαρτος Α.Π.Ο.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΑλίαρτουΔεν έχει ορισθεί
111Παναλίαρτος Α.Π.Ο.Τζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΑλίαρτουΔεν έχει ορισθεί
112Πανβαγιακός Α.Σ.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΒαγίωνΔεν έχει ορισθεί
113Πανβαγιακός Α.Σ.Κύπελλο()ΒαγίωνΔεν έχει ορισθεί
114Πανβαγιακός Α.Σ.Παίδων()ΒαγίωνΔεν έχει ορισθεί
115Πανβαγιακός Α.Σ.Παίδων(2ος Όμιλος (Θεοδώρου Ν)ΒαγίωνΔεν έχει ορισθεί
116Πανβαγιακός Α.Σ.Τζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΒαγίωνΔεν έχει ορισθεί
117Πανγεωργικός Α.Ε.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
118Πανγεωργικός Α.Ε.Κύπελλο()Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
119Πανγεωργικός Α.Ε.Προπαίδων(1ος Όμιλος Κουτριάρης )Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
120Πανγεωργικός Α.Ε.Τζούνιορ(2ος Όμιλος Ηλιόπουλος )Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
121Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΔάυλειαςΔεν έχει ορισθεί
122Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.Κύπελλο()ΔάυλειαςΔεν έχει ορισθεί
123Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.Τζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΔάυλειαςΔεν έχει ορισθεί
124Παρνασσός Α.Σ.Α.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΑράχωβαςΔεν έχει ορισθεί
125Παρνασσός Α.Σ.Α.Κύπελλο()ΑράχωβαςΔεν έχει ορισθεί
126Παρνασσός Α.Σ.Α.Τζούνιορ(1ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΑράχωβαςΔεν έχει ορισθεί
127Παύλου Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΠαύλουΔεν έχει ορισθεί
128Παύλου Α.Ο.Κύπελλο()ΠαύλουΔεν έχει ορισθεί
129Πελοπίδας 2004 ΑΣΒ' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
130Πελοπίδας 2004 ΑΣΚύπελλο()ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
131Πελοπίδας 2004 ΑΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος ()ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
132Πελοπίδας 2004 ΑΣΠροπαίδων(2ος Όμιλος Κουτριάρης )ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
133Πελοπίδας 2004 ΑΣΤζούνιορ(3ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
134Πήγασος Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)Αγίας ΆνναςΔεν έχει ορισθεί
135Πήγασος Α.Ο.Κύπελλο()Αγίας ΆνναςΔεν έχει ορισθεί
136Πλαταιών Α.Ο.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΠλαταιώνΔεν έχει ορισθεί
137Πλαταιών Α.Ο.Κύπελλο()ΠλαταιώνΔεν έχει ορισθεί
138Πλαταιών Α.Ο.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΠλαταιώνΔεν έχει ορισθεί
139Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
140Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.Κύπελλο()Αγ. ΓεωργίουΔεν έχει ορισθεί
141Ύπατου Α.Ο.Α' κατηγορία(Α Κατηγορία)ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
142Ύπατου Α.Ο.Κύπελλο()ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
143Ύπατου Α.Ο.Τζούνιορ(4ος Όμιλος Ηλιόπουλος )ΎπατουΔεν έχει ορισθεί
144Υψηλάντης Α.Ο.Β' κατηγορία(1ος Όμιλος)ΥψηλάντηΔεν έχει ορισθεί
145Υψηλάντης Α.Ο.Κύπελλο()ΥψηλάντηΔεν έχει ορισθεί
146Χωστίων Α.Σ.Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί
147Χωστίων Α.Σ.Κύπελλο()ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣΔεν έχει ορισθεί