Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
facebook_link twitter_link email_link epsv@otenet.gr tel_link 2261022992

Παλαιότερα Αποτελέσματα

Από: Έως:

Αποτελέσματα Αγώνων Ε.Π.Σ. Βοιωτίας αμέσως μετά το τέλος τους

Αγώνες της Κυριακής 22-04-2018
ΚατηγορίαΑγων/κήΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΓηπεδούχος-ΦιλοξενούμενοςΑποτέλεσμα Διαιτητής
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201815:45Θεσπιών Λεονταρίου Α.Σ. -Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 5 - 1 ΚΩΝΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30Αγίου Θωμά Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. -Επαμεινώνδας Α.Ο. 0 - 0 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30Ελλοπίας Ελλοπιακός Α.Ο. -Πλαταιών Α.Ο. 1 - 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30Ύπατου Πελοπίδας 2004 ΑΣ -Θεσπιακός Α.Ο. 3 - 0 ΣΟΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201818:00Μουρικίου Δόξα Μουρικίου Α.Ο. -Χωστίων Α.Σ. 0 - 1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201816:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Πήγασος Α.Ο. 4 - 0 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30Παύλου Παύλου Α.Ο. -Κάστρου Α.Ο. 1 - 3 ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30Ένωσης Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. -Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. 6 - 2 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος2222-04-201817:30ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. -Υψηλάντης Α.Ο. 1 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Παίδων - 1ος Όμιλος(Θεοδώρου Ν622-04-201810:30Διστόμου Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 4 - 1 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Παίδων - 1ος Όμιλος(Θεοδώρου Ν122-04-201811:00Ένωσης ΜΠΟΚΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - ΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παίδων - 2ος Όμιλος (Θεοδώρου 122-04-201810:30Άσκρης Μαυροματίου Α.Ο. -Πανβαγιακός Α.Σ. 0 - 1 ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Παίδων - 2ος Όμιλος (Θεοδώρου 422-04-201810:30Νεοχωρακίου Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. -Ατρόμητος Σχηματαρίου ΑΓΣ 0 - 9 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τζούνιορ - 1ος Όμιλος Ηλιόπουλ1122-04-201810:30Αντίκυρας 5χ5 Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα -Νεός ΠΑΟK Κυριακίου 9 - 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
Τζούνιορ - 1ος Όμιλος Ηλιόπουλ1122-04-201812:30Αράχωβας Παρνασσός Α.Σ.Α. -Αθλητική Πολιτεία 0 - 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Τζούνιορ - 2ος Όμιλος Ηλιόπουλ1122-04-201810:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Ορχομενού Α.Ε. 1 - 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τζούνιορ - 2ος Όμιλος Ηλιόπουλ1122-04-201811:00Αγ. Γεωργίου Πανγεωργικός Α.Ε. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. 4 - 3 ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Αγώνες της Τετάρτης 25-04-2018
ΚατηγορίαΑγων/κήΗμερομηνίαΏραΓήπεδοΓηπεδούχος-ΦιλοξενούμενοςΑποτέλεσμα Διαιτητής
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Ερυθρών Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. -Ένωση Άσπρων Σπιτιών - Αντίκυρα - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Άσπρων Σπιτιών Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο. -Μαυροματίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Ύπατου Ύπατου Α.Ο. -Δηλεσίου Α.Ε. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Κόκκινου Κόκκινου Π.Α.Ο. -Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Βαγίων Πανβαγιακός Α.Σ. -Ηρακλής Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Άρματος Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. -Παρνασσός Α.Σ.Α. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Καπαρελίου Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. -Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. - Δεν έχει ορισθεί
Α' Κατηγορία2825-04-201817:30Οινοφύτων Ολυμπιάδα Γ.Σ. -Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. - Δεν έχει ορισθεί